Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül ma egy biztósit...

Mennyibe kerül ma egy biztósitás 50 ccm motorra?

Figyelt kérdés
Segéd motorkerékpárról van szó.Majdnem egy éve vettem hibásan.Mára már meg lett csinálva.Kötnöm kell rá biztósitást de nem tudom mennyire számitsak éves szinten.Tudom,függ a biztósitó választástól is.A másik gondom,hogy a motor számot tudom de az alvázét nem írtam fel és körülményes újra láthatóvá tenni.Vissza menőlegesen is kérik a biztósitást és ha az alvázszámra azt mondom nem olvasható akkor megköthető ez a fránya biztósítás?
2019. nov. 29. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én bp-i női lakosként 3000 ft/év alatt fizetek a 200 ccm 11 kw motoromra.

Jópár éve a robeszra sztem kétezer ft se volt.

2019. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maximas ***** válasza:

Helló!


Én egy Simson S50-esre kötöttem biztosítást az Unionnal.

5420 Ft évente úgy, hogy én 23 éves vagyok és 2016-óta van jogosítványom. Az alváz és motorszámot nem kérik, viszont az adásvételi szerződésen rajta kell lennie.

2019. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszókat!Ment a zöld pacsi.

Én már nem rendelkezem jogsival betegség miatt.1980-tól volt jogsim,B,C,D,E, ADR,TIR.Érthetöbben,nemzetközi kamion sofőrként kerestem a kenyerem.Ma már csak robogón tudok közlekedni egészségügyi problémából kifolyólag.Kár volt OMOval lemosni a kamiont mert csak robogó maradt belőle. :-D

2019. nov. 29. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem, 17 évesen vidékiként, 3600 Ft évente. (Simsonra) A motor az én nevemen van, 2 éve van meg rá a jogsim.
2019. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem most sikerült kötnöm biztósitást m egy évre 3572-ft-ért.K&H
2019. nov. 29. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!