Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mostanában a hideg miatt...

A mostanában a hideg miatt füstöl ennyire az autó?

Figyelt kérdés

Fehéren füstöl reggel-delben-este. Nálunk mostmár az átlaghőmérséklet -5 és -2 között van egész nap. Mikor melegebb volt nem csinálta. Most pedig még üzemi hőfokon is van.

Ez ugye hogy a tél miatt van?

Sima szívó benzines 1.6.


2019. dec. 6. 13:33
 1/9 anonim válasza:
48%
A hűtőfolyadékkal minden rendbe van? Tiszta, nem fogy a tartályból?
2019. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a fehér az gőz. A hidegben jobban látszik a pára mint melegebb időben.
2019. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Szintén 1.6 benzin csak turbós és hideg indításnál kb dől belőle és elég durva, melegen is hajlamos erre,de csak pici halvány valami.Melegbe semmi nem látszik. Az utcába van még egy szintén ugyan olyan féle autó ugyan olyan motorral és az szintén ugyan ez.Szagolgatom,mert hát miért is ne..és semmi extra.Érdeklődtem autós csoportba ahol olyanok vannak mint nekem és csak olyan válaszok jöttek,hogy nekik is ilyen. Persze én nehezen nyugszok bele dolgokba,mert mi van,ha valami aztán még se... szóval mint a véres rongyot 1000 helyre , víz oké,olaj oké,károsanyag kibocsátás oké,motor oké,mértek és néztek mindent amit lehetett és oké minden. Szóval elvileg minden teljesen jó,de engem továbbra is zavar,mert az előző kis városi járgányom ilyen szinten nem produkált ilyeneket.
2019. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek már ennyire buták könyörgöm. Hideg van. Gőz.
2019. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És ez így jó? Napközben mikor több ideig megyek már alig alig látom, alapjáraton néha néha megszűnik, de amikor mondjuk padlózom na akkor jön a felhő. Azért aggódok kicsit még előre.

Nyáron maxra töltöttem a vizet, most kb olyan háromnegyedénél van. Ez sok fogyás vagy átlagos?

2019. dec. 6. 17:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Télen még nem használtam ezt a kocsit azért van ez az aggodalmam. Ahogy a 3. is írja, ha mégis okés minden akkor sem tudok belenyugodni :D
2019. dec. 6. 17:34
 7/9 Tomcatters. ***** válasza:
Persze, h normális , főleg ha sokat áll. Kicsapódik a levegő páratartalma a hideg fémfelületen , kipufogon belül, meg mindenhol, azt párologtatja el
2019. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi sracok a valaszt, ment mindenkinek a like.
2019. dec. 6. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

tavasszal lett a hűtő kicserélve az enyémbe, azóta is ugyanannyi fagyálló van benne mint volt.

2019. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!