Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem németeknél (direkt...

Vettem németeknél (direkt azert h keves km legyen benne) egy mercedest e classt. A többit lent irom?!

Figyelt kérdés
Szoval 2006 os evjarat. Belföldi kereskedőtől vettem, 170 ezer km-el. Vègig vezetett szervizkönyvel. Kerdeztem tole hogy vihetem leellenoriztetni a km? Azt mondta persze nem problema, ő belföldre 1 ev garanciaval adja az autokat. Szoval ez igy meggyőzött. Megvettem haza jottem most ismeroseim mondjak nekem hogy tuti vissza van huzva mert a könyöklőn van kopás meg a vàltón egy minimalis. Ott a könyöklőt nem vettem eszre. Na mindegy is a kerdesem h letezik hogy visszatekert a km? Illetve en ugy gondolom h hasznalat fuggo a kopasok. Szerintetek?
2019. dec. 7. 10:05
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Létezik, igen. Németországban nem kevés kelet-európai kereskedő, akiknek nem az elsődleges céljuk németnek eladni az autót... Mondjuk aki vesz egy E-s Mercit Németországban, tehát elég jól megy neki, az szerinted reális, hogy ment vele évi 15000km-t? Kb a 370 000km lenne reális.
2019. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
A németeket is a magyarok tanították meg hogyan kell csalni.
2019. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A tévhitekkel ellentétben Németországban nem csak nyugdíjas orvosok, mérnökök és papok élnek, akik csak hétvégén, napos időben kocsikáznak évi legfeljebb 10.000 km-t a ház-temető-kisbót háromszögben. Ott is vannak területi képviselők, taxisok, menágerek és egyéb olyan emberfajták, akik ugyanúgy belehajtják a világ összes kilométerét az autóba, mint hazai társaik.

Csak mivel a köztudatban az él, hogy a nímettnél még a sz*r is rózsaillatú, ezért az ott visszatekert autók képtelen sztorijait gondolkodás nélkül bekajálja a magyar használtautó-vásárló, míg a hazai autóknál gyanakszik. Autónepper pedig ott is van: a kelet-európaiak szinte korlátlan mennyiségben viszik a keveset futott villantós ótót, erre pedig rárepült az iparág. Ha a parasztnak évi 10.000 alatt futott Mercedes E kell, azt fog kapni, megoldják neki.

Abban igazad van, hogy a kopás használatfüggő. Éppen ezért mindig a vezetőülés és a kezelőszervek állapotát kell figyelni. Nem nagyon tesz meg utat úgy az autó, hogy senki sem ül a vezetőülésben, ezért a kormánykerék karimája, a váltógomb, a pedálgumik és a vezetőülés kárpitja jól mutatja a valós használatot.

2019. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve en ugy gondolom h hasznalat fuggo a kopasok... igen,azok is lehetnek. Én éppen átléptem a 100ezret a szalon autómmal,szóval teljesen valós a km :) eléggé izzadós a kezem,lényegébe olyan csúnya a kormányom mint a 400ezet futott autóba + a váltógomb se valami szép már.
2019. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
Igen, a többit lent írtad.
2019. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez pont olyan kopás, aminek semmi köze a km-hez. Lehet az ember úgy vezetett mindig, hogy teljes súllyal könyökölt a 100 kilójával és a hegyes könyökével. Más meg 500 ezer km alatt sosem rá sem ereszkedik.
2019. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!