Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemreg vettem egy peugeot 407...

Hannibal88 kérdése:

Nemreg vettem egy peugeot 407 1.8 85kw motorral ellatott kocsitt. A hangja mely, mintha sportkipufogo lenne rajta, de nincs es nem is lyukas a szerelo szerint. Szerinte gyarilag ilyen mely. Szerintettek is mely hangunak kell lennie?

Figyelt kérdés
elotte 1.2 htp fabiam volt,lehet ezrt csak ilyen fura??a tobbiek szerint is mely,felek hogy katalizator hibas.amugy 131ezr van rafutva,olaj,vezerles most volt cserelve.koszi a valaszokat.
2019. dec. 7. 22:13
 1/2 Tomcatters. ***** válasza:
Hát erre így szinte lehetetlen válaszolni. Töltsél fel egy videót youtubra a hangjáról, és linkeld be
2019. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű a dobban ment szét valami vagy elengedte a hegesztés. HA nem tetszik cseréld le, de én nem háborgatnám amíg idegesítően hangos nem lenne.
2019. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!