Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora költségkerettel...

Mekkora költségkerettel számoljak, ha lemezvillás Csepelt szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Papírozható, netán forgalomban lévő 125/49-es Csepelt szeretnék venni. Lepusztult állapotúért vagy igényesen restaurált darabért mennyi pénzt érdemes kiadnom? Azért nem akarok madár se lenni...

2019. dec. 8. 14:09
 1/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
500e től
2019. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugye nem te vagy az akinek suliba járáshoz kell?

Egyébként pénztárca függő. A lepusztult, és az igényesen restaurált között, ég és föd az árkülönbség. Ha jó felújítási alapot találsz, azt a saját igényeinek megfelelően tudod rendbehozni. Ha igényesen restauráltat veszel, arra kevesebbet kell költened, de ott az előző tulaj munkáját kell befejezned.

2019. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

[link]

Olyat vegyél ami érvényes muszakis azzal legalább az átírás lesz szívás..

2019. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, nem tudom mire föl írtad ezt. Suliba járáshoz!?


Olyan motorokat gyűjtök, amik megfordultak anno a családban. Pannonia, Danuvia, Simsonok, Rigák, Jawák. Most a lemezvillás Csepelen a sor, viszont bizonytalan vagyok az árakkal szemben. Ezüsttankosból vagy D-Csepelből jóval több van ugye...

2019. dec. 8. 14:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Na igen, ott árválkodik az egyetlen lemezvillás, másfél millióért. Ez egy jó P20-as ára. :)
2019. dec. 8. 14:48
 6/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Kereslet- kínálat... Igények lejjebb vagy nagyobbra nyítni a buxàt
2019. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Volt itt a hetekben egy kérdező, aki "suliba járásra akart" ifát, később kamazt venni, és a költségekről kérdezett.

Ne vedd magadra, valszeg még nem találkoztál a kérdéseivel.

Csak poénkodtam az elején.

2019. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régi motorokat gyűjtesz és itt kérdezel?
2019. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem, valószínűleg trollkodott valaki.


Parasztgazda: Kereslet-kínálat. [link] Ez eredeti TL, ritka oldalkocsival, 1 millióért.

[link] Gyönyörűen restaurált P20-as 1,6 millióért.

A kis lemezvillásnak szerintem kicsit eltúlzott ára van ezekhez képest. Biztos többet ér, mint a későbbi 125-ös Csepelek, de azért nem ennyivel.

2019. dec. 8. 16:43
 10/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

A tl re egy zsák pénzt el kell még költeni és az OK-ra is...

A p20 meg egy igen fiatal motor a lemezvillashoz képest...

Én egyiket sem venném meg...

Mondom úgy , hogy tisztelem a Magyar motorokat. Van egy muszakis T5 ön és valamikor elkészül egy OK-s p10

2019. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!