Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó ez az "új" crossover...

Miért jó ez az "új" crossover coupe? Csak az, hogy "új"? Van egyáltalán valami előnye?

Figyelt kérdés

Ha már vesz valaki egy ekkora autót akkor azért veszi, hogy kényelmesen el lehessen férni benne több embernek is, és ehhez hozzátartozik az is, hogy normálisan be lehessen szállni mindenhonnan.


De ez csak az én véleményem, lehet én vagyok túl konzervatív. Mi a ti véleményetek erről?


2019. dec. 8. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Már a crossover egy bullshit, minden további ragozása csak még nagyobb...

De ez a divat, ezt eszi meg a jónép, piacgazdaság.

2019. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többség arra való, hogy anyuka egyedül üljön benne és járja a várost, hátra befér 2 gyerekülés/ 2 gyerek és itt vége. 99% csúcskategóriás (300E+) telefont is azért vesz, mert divat, vagy mert tetszik neki. Sok területen már rég nem a praktikum a lényeg, hanem mutathatód, hogy telik rá. Nekem senki ne magyarázza meg, ahhoz, hogy ránézzek és lássam mennyi idő van, ahhoz pl kell egy 2 milliós rolex/hublot stb.
2019. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De milyen márka? Ez nem hangzott el a kérdésben.
2019. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idióta divatmajmolás, célszerűtlen semmire való autó
2020. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!