Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj?

Norbert911 kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy ford mondeom Tdci 130 le. Sajnos állt 4-5 hónapot. Megycsinaltattam sok alkatrész kilett cserélve majd egyszer csak nem indult be. Tekert de nem indult. Elvittem szerelőhöz de ő azt mondta nem nyúl hozzá... Kiderult h üzemanyag ellátás hibája van. A hátsó szivattyúval lehet probléma mert kiprobálták és elöről kapja a cuflát viszon hátulról már nem pumpálja a szivattyú... Az esetleg lehet h csak dugulás miatt? Szűrő eldugulás lehet a probléma vagy esetleg elektronika? Vagy a nagynyomású szivattyú ment tönkre?

2019. dec. 12. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Mégis mik lettek rajta cserélve, esetleg ott lett valami elcseszve.

Mert azt innen ember nem lesz aki meg mondja neked, annyi féle hiba lehet. Amiket leirtál az is mind mind lehet.

Azt se tudom mi az az első és hátsó pumpa.

2019. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!