Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy SUV fenntartása mennyivel...

Egy SUV fenntartása mennyivel drágább mint egy sedané? Pl ha egy X5-öt hasonlítunk össze egy 5-ös bmw-vel?

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha hasonló műszaki tartalommal rendelkező autót hasonlítasz össze akkor nem lesz egerverően nagy az eltérés. Tehát egy X5 50i-t egy 550i xDrive-hoz hasonlíts, ne egy 520d-hez :D
2019. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Én környezetvédő vagyok és egy környezetbarát euro6 motorral szerelt SUV szerintem nagyon praktikus a városban. Alig várom, hogy kitiltsák a régi Suzukikat mind! Azok tönkreteszik a levegőt.
2019. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Olcsóbb a fenntartása, mert gazdaságosan fogyasztja a benzint.
2019. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogyasztásban hatalmas difi nincs azonos motorokkal általában 1-3 literen belűl szoktak lenni a SUV-ok és a sedanok, ami érezhetően drágább az a gumi és a fékalkatrészek általában.
2019. dec. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!