Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismersz olyan álterepjárót,...

Ismersz olyan álterepjárót, kisbuszt, egyterűt, mely minimum hét személyes, pakolható és nem tahó, mint a Mercedes legújabb GLS-e, vagy az Audi Q7-ese?

Figyelt kérdés
Európában legyen alkatrész hozzá.

2019. dec. 15. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
VW Multivan
2019. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Toyota Hiace Verso
2019. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Renault espace 1.8tce,én már egy bő éve hajtom az enyémet,és imádom!Kicsit sokat eszik 9-10l,de cserébe megy mint a barom!Az utastere nagyon jó minőségű puha anyagokból van össze rakva.Hangulatfény,fűthető-szellőztethető masszázsülés,bose hangrendszer,panoráma üvegtető,led fényszórók elől és hátul..kb minden van benne ami egy prémium márka modelljeiben is van!
2019. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
VW Touareg. Nagy, kényelmes, erős. Nemcsak álterepjáró, hanem valós terep kepességei vannak, és autópályát is bírja nagy sebességgel.
2019. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigieket! Ment a zöld!


De néhányan két nagyon fontos szempontot nem vettetek figyelembe:


"Minimum hét személyes - pakolható".


Egy Touareg asszem ezeket nem tudja teljesíteni, hiába biztosan tényleg nagyon jó.


Második: milyen évjáratú az Espace-ed?

2019. dec. 15. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Létezik belőle 7 személyes (Touareg) és ha lehajtod az üléseket, majdnem akkora rakteret kapsz, mint egy kisbusz. Oké, 7 személlyel nem marad raktered, de akkor csak kisbusz lehet, én pedig az "álterepjáró" dologra reagáltam. Nekem volt Touareg, imádtam.
2019. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ok, kösz! És ez a hét személyes tényleg nagyobb (vagy ha úgy tetszik: másabb) változat, mint a csupán öt személyes?


Ha igen: a legújabbakból is van ilyen hosszabbított verzió?

2019. dec. 16. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanolyan mint az 5 személyes. És igazából csak gyerekeknek kényelmes. De szükségmegoldásként felnőttek is beülhetnek.
2019. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2018as az espace!Touaregből(amúgy az is tahó kocsi) nincs 7üléses!Tiguanból van 7 üléses allspace névvel!
2019. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiat 500L Wagon. Igaz, a 7 személyes / pakolható között nem "és", hanem "vagy" az összefüggés, legalábbis én nehezen tudom elképzelni, hogy beül 7 személy és még marad hely csomagoknak is. Esetleg tetőcsomagtartóban. Cserébe nagyon kedves, színes, életvidám, családias jármű - az álterepjáró és egyterű kívánalmaknak is teljesen megfelel, bár szerintem csak egy kombi, ami jól van álcázva.

Mondjuk más kérdés, hogy ha a Tiguan kicsi, akkor minden egyterű az lesz, ebben az esetben kisbusz a valódi megoldás.

2019. dec. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!