Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi km-t bír el a Bmw 320i...

Mennyi km-t bír el a Bmw 320i motorja?

Figyelt kérdés
1998-2005ig gyártott E46-ot szeretnék venni feketében, meg persze az se mimdegy kitől veszem és milyen előélete volt az autónak, így elég kevés autó eset/esik át a rostán és a kérdés lényege igazából az, hogy egy 300000km-est bemerjek e vállalni, vagy sem, mert, ha lehet em motorcserével szeretném kezdeni.

2019. dec. 16. 09:19
1 2
 1/15 veterán vas ***** válasza:

Mégis, ha úgy hozná a sors, hogy motorcserés, akkor ugye a rossznak ítéltet, kicseréltetnéd egy másikra.


Lehet, hogy egy még rosszabbra? ;)

2019. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, hogy van használva. Ugye ezek az autók nem arról híresek, hogy nagypapás stílusban vezetnék őket.

Általában kispénzű hülyegyerekek veszik ezeket az autókat, akiknek benzinre is alig van pénzük, nemhogy karbantartásra.

Meg persze az sem mindegy, hogy mennyire lett visszatekerve az órája.


Lényeg a lényeg simán benne van a pakliban, hogy rövidesen motorfelújításra lesz szükség. De ez egy többszázezer km-t futott 15-20 éves autónál mindig benne van a pakliban.

2019. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagy része már rég túl van a félmillión. Ha lenne pénzem és ilyen autót akarnék mindenképp, csak a kínálat felső harmadából vennék, olyan 2 millió körül, alaposan átnézve. Annak ellenére hogy megbízható konstrukció, ilyen korban azért kell már rá költeni hogy jó is maradjon, és az nem lesz olcsó.
2019. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

" Mennyit bír el...szeretnék venni feketében"

A szürke motor többet ekbír.

2019. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 D. Brasco ***** válasza:
48%
Had talaljam ki hogy legjobb esetben is van 6kilód erre a vételre?!
2019. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert a kínálat a paraméterek alapján szűkös. Nem azért, mert 6kilóm van rá. -_-
2019. dec. 16. 11:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondja meg neked látatlanban, hogy az a példány mennyit fog elmenni.

2018-ban új, 0 km-es autót vettem. (Nem BMW.) Úgy gondoltam, hogy lesz néhány nyugodt évem, amíg nem jönnek elő a hibák. Hát nem! 1,5 évesen, 27.000km-rel most várok vezérműlánc cserére, mert veri szét belülről a blokkot. Még bőven garanciális az autó, így nem én fizektem a csere 500eFt-os (!) költségét. Ez mind szép és jó. Csakhogy a váltó oldalon van a lánc. Váltó le, lendkerék-kuplung le, olajteknő le, injektorok ki, szelepfedél le. Előtte összes folyadék le, csövek, vezetékek megbontása, stb, így kezdődik a történet. Utána lehet izgulni, hogy hol fog szivárogni ez-az, hol lesz kontakthiba, stb.

Álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyi km-t nem bír ki a lánc. Ha itt megkérdezem, szerintem mindenki azt írta volna, hogy 200-250e km-ig hozzányúlni nem kell. Erre mégis!

Szerencsére van egy másik, 320e km-t futott autóm is, ami vígan, hiba nélkül teszi a dolgát.

2019. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7. Milyen autó az amelyik ennyit bír?
2019. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Barnabas333 ***** válasza:
100%
7-es ez engem is érdekelne milyen márkát vettél?
2019. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Attól függ hányszor tekerjük vissza az óráját.... Ha kevésszer akkor sok kilométert bír, ha sokszor, akkor kevesebbet...
2019. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!