Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Részt szabad venni olyan...

Részt szabad venni olyan autóval a forgalomban, amiben nincs hátrameneti sebességfokozat?

Figyelt kérdés
A saját autóm most szervizben van/lesz még 2 hétig, és amit kölcsön tudnék kérni ismerősömtől abban nincs rükverc. Ez nem okozna problémát, mert amerre én használnám az autót oda nem is kell, csak nem tudom hogy így szabályosan közlekedhetek-e vele.

2019. dec. 16. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyenektől kellene a forgalmit és a jogosítványt is elvenni egy életre...
2019. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha más baja nincs , akkor a kutyát nem érdekli hogy nincs benne.

Legfeljebb magadat szívatod meg ha úgy jön ki a lépés.

2019. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Például hogy parkolsz le vele egy kisebb parkolóhelyre? Ha nincs hátramenet, akkor egy kamionnyi szabad hely kell, mire a vége is párhuzamos lesz, és nem fél méterre vagy a járdától.

Természetesen nem vehetsz részt vele, bármikor lehet olyan szituáció, hogy szükség van hátramenetre.

2019. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez a valami gyárilag nem rendelkezik hátramenettel? Akkor ha ez a normál állapota, akkor igen. Egyébként nem.
2019. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Közlekedhetsz vele, szerintem még műszakin is átmenne. De lehet, hogy megszívatod magad vele. rengeteg olyan helyzet adódhat, amit csak tolatással lehet megoldani.
2019. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Részt vehetsz -(bár nem szabad)-de ha a szitu megköveteli, mert vissza kell tolatni valamiért, és miattad nem megy, akkor az szopás.
2019. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jönni lehet vele, csak menni nem.


Amúgy nem, nem szabad. És baromság is.

2019. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Műszakilag megfelelő járművel közlekedhetsz


Rohadtul unom az ilyen b4rmokat, pár hete a fickó nem a látási és útviszonyok szerint vezezett, kb 150nel előzött ki (60-as tábla, én is gyorsabban mentem), durdefekt előttem 100 mre, mert ráment valamire amit észre lehetett volna venni, ha 80-nal megy, szerencsére nem ment neki senkinek és neki se lett baja.

Rá egy hétre egy külföldről behozott k0rva jó állapotú furgon kereke esett ki előttem, a két szembejövő épphogy elkapta a kormányt.

Múlt héten a kipufogót hagyta el előttem 2vel valami b4rom, csak azért nem volt baleset, mert én is és az előttem lévő is ki tudtuk rántani a kormányt az út szélére valami csoda folytán....

2019. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
LOL, ez milyen autó ha publikus?
2019. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek az ellentéte :D Ez csak tolatni tud, mást nem :D


[link]


Tolató versenyt kéne rendezni a Hungaroringen ennyi erővel :D

2019. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!