Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
legal90 nevű felhasználó kérdése:

Váltó olaj honda civic 1.4 90LE 97-es evjarat milyen olajat erdemes és hány liter?

váltó olaj honda civic 1.4 90LE 97-es evjarat milyen olajat érdemes és hány liter?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Honda, Civic, váltó, olaj

2019. dec. 16. 10:51  Privát üzenet  

A válasz
Egy Hondába csakis Honda MTF3-gyári váltóolajat,minden más méreg.1,8l kell bele azt hiszem.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2019. dec. 21. 19:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1.4es seat ibiza 1 honap alatt megeszik 1 liter olajat, olyan 3000km en mi lehet a baja?
Hany liter olaj kell egy 320d e91 2006os bmw automata valtoba?
Kb más fél liter motor olaj hiányzott a motorból a normál mennyiséghez képest és alapjáraton ment vagy 3 percig tehetett ez kárt a motorban?
Volkswagen golf 4 1.4 16v AXP motorkód menyi olaj jár a motorba Én ugy tudom 4 liter de nem vagyok biztos benne!?
Audi Q7 (4L) 3. 0 TDI-be hány liter fékolaj/szervó olaj/automata váltóolaj kell?
Audi A4 b6 ön szeretném lecserelni a váltó olajat, a fék folyadékot és szervó olajat, miből mennyi liter vagy ml kell vennem?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!