Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Komolyabb" BMW diagnosztikai...

"Komolyabb" BMW diagnosztikai hardver vásárlása, megéri ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Üdv.


Szóval, jelenleg rendelkezem INPA, és ISTA+ diag szoftverrel, plusz mellé a K+DCAN kábellel, és egy körcsati-OBD2 elosztóval


Nézegettem ebay, amazon, meg aliexpress oldalon ICOM "A" típusú modult plusz a kábelek, de a kérdésem arra irányulna, hogy ez az ICOM modul mire is jó konkrétan? Mert hibakódot/élő adatot, olvasni, törölni, sima INPA-val meg ISTA-val is tudok.


Hiába aliexpress, meg kína, azért ez a modul már ott is 40-50 ezer forint körül jár... igen, tudom hogy nem eredeti és azok meg 2-300 ezer forint, hanem milliós tétel éves licenszel mint pl egy Bosch, de privát használtra "szórakozni" bőségesen elég lenne, meg nem is szerviz vagyok... de a kérdésem, hogy az ECU mahináláson kívül miket tudhat még ez a modul?


Köszönöm



#kábel #BMW #diagnosztika #modul #ISTA+ #ENET #ICOM A
2019. dec. 16. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha a NAV-val akarsz birkózni egyet, rajta.
2019. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Mivel privát használtra "szórakozni" kell, ezért egyértelmű, hogy nem fogja megérni.


ui.: Ekkora összegű EU-n kívüli rendelésnél számold hozzá a vámot, áfát.

2019. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

OKé.


Konkrétan mit lehet még csinálni ezzel a modullal?

A programozáson kívül

2019. dec. 16. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelműen megérné saját használatra is, de mivel a vámon elkobozzák és kap egy szép kis bírságot is, felejtős.
2019. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vártál GYK-tól. Konkrét tudása itt senkinek sincs, csak általánosságban levegőbe beszélnek az emberek. Én is IMPA-t használok, amit említesz arról nem is hallottam. De ezek előttem másról se.


BMW-s facebook csoportokban kérdezd meg. Viszont az autódiagnosztikára tényleg ugrik a nav. Ennek is nézz utána.

2019. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Delphi-t nem próbáltad az eredetit esetleg? Kínai verzióban nem találtam annyi beállítást mint az eredetiben.
2020. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!