Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fènyszóró polírozás?

Fènyszóró polírozás?

Figyelt kérdés
Szeretnèm a fènyszórómat polírozni, csak nem tudom milyen lakk,vèdőrèteg kell rá.Mi volna az amit ajánlanátok polírozás után?Ha tudtok oldalt, ahonnan rendelni is lehet, akkor linket is kèrnèk.

#polírozás #Fènyszóró
2019. dec. 17. 16:46
 1/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Polírozás után ne lakkozz. Tik sima a felület nem tapad a lakk
2019. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted a kérdést, ne állj neki! Vidd olyanhoz aki ért hozzá. Ez nem otthoni barkácsmunka. Nagyon el lehet b..szni.
2019. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor milyen vèdőrèteget szoktak felvinni?
2019. dec. 17. 18:35
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló mindenki a hibájából tanul.Termèszetesen van egy rossz búrám amin lehetne gyakorolni.Senki nem úgy születik, hogy egyből tudja.Azèrt is kèrdeztem a dolgot.
2019. dec. 17. 18:38
 5/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
0%

Csiszolás után fujd.. a polir maradjon ki..

Youtube on vansok video róla hogyan

2019. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyakasparaszt hülyeséget írt, ne hallgass rá.


Autófestékes üzletben kértem polírpasztát, mondtam mihez lesz (fényszóró), olyat adtak, a szemcsenagyságot ne kérdezd. Lepoliroztam az elsárgult réteget, gyönyörű lett, utána jött rá a kétkomponensű UV-álló lakk. Ez utóbbi kétféleképpen kapható: bekeverve a flakonba, ebben az esetben hazamész és fújod, mert nap végére már beleköt a dobozba. Vagy egy spéci flakonban, aminek az alján egy kulcskarika-szerűséget elfordítva bekeveredik az edző lakkba, kifújod, kész. kb. 15 perc alatt térhálósodik, lehet fújni a következő réteget. Öt éve csináltam, három régeg ment rá, azóta köszöni, jól van. Sajnos a fórumot nem olvasta, nem tudta hogy nem szabad megtapadnia a polirozott felületen.


Lehet még kapni a lakkot komponensenként is, most szükségem volt rá kijavítani pár kavics okozta sérülést. Egy deci lakkot, egy kis higítót, és fél deci edzőt vettem a spray-s kiszerelés töredékéért. Otthon bekevertem, hajszálvékony ecsettel felpöttyintettem a sérülésekre, ennyi.

2019. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Ez a jó ebben az oldalban. Mindenki írhatja a saját véleményét, gondolatát...
2019. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!