Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Ha veszek egy külföldi...

Üdv! Ha veszek egy külföldi papíros motort, akkor azt is 15 napon belül a nevemre kell íratni, mint ha magyar papíros lenne, vagy ott több időm van rá?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ellenőrzik.Ok.ez más de pl autót adtam el és a vevő ne íratta át.Matrica nélkül ment pályára a bünti meg nejem jött.
2019. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Én mindig a nevemre vettem azonnal...
2019. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először honosítani kell, arra pedig nincs határidő.
2019. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért kérdezem, mert hétvégén néznék egyet, de már nem hinném, hogy idén valaki is foglalkozna a papírozással.

Úgy pedig én is jártam mint az első válaszoló, nekem is jött 2db bünti, de én ráírtam percre pontosan az adásvételi szerződésre az eladás időpontját, így egy fénymásolattal tudtam igazolni, hogy akkor már nem az enyém volt az autó.

2019. dec. 19. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!