Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsival, hány LE-vel...

Milyen kocsival, hány LE-vel lehet kereszteződésben 1es /2es-ben keresztbeállva elindulni? E46-ot néztem,130 LE-től már jó?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Toyota 86/Subaru BRZ, Mazda mx-5.
2019. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az mx5-nél 90 lóval csak esőben sikerült, persze véletlenül, én már kinőttem belőle. Azért az e46-tal óvatosan, mert ahol 2-esben megindul a hátulja, nem bizos hogy megfogod, a kérdésed alapján.
2019. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon fog neked örülni egy szívtranszplant várólistás.
2019. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Kocka Lada...virsli gumikon
2019. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a 130le nem elég,ide minimum 132,6 lóerő kell sajnos!
2019. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izgalmas lehet egy olyan egybites csaj, aki egy zsíros e46-ra bukik. Nekem is volt, sőt a legmegbízhatóbb autóm volt, de tulajdonképp csak azért vettem, mert azt nem sajnáltam lelakni a hengermüben. Eszembe sem jutott, hogy lenne olyan lény, aki bukik rá. Szerinte ezzel max a helyi gádzsét hódítod meg. A jobbakra már valami 911 vagy hasonló kell, bár akkor olcsóbb néha elmenni hivatásoshoz.
2019. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én másfél éve éltem ezt a h*lyegyerek korszakom.Meglett a jogsim faterom vett egy lerugdosott bmw e34 524td-t 230 ezerért ami gyárilag 115 le volt,de az órájában lévő 739 ezer kilométerből kiindulva biztos nem tudta már a gyári teljesítményt...mi leheggesztettük a difit,hátra kopott nyári gumik jó keményre fújva,kibeleztük aztán simán végigjaszkariztam vele az egész falut nem,hogy havas,de sima vizes úton is...először nem ment annyira,de belejöttem,simán keresztbe lehetett vele állni és nem csak körbe-körbe toltam,mint a nemnormálisak,hanem kanyarokba szépen végig,megtanultam kezelni eggyé válltam a kocsival annyira elkezdtem érezni,hogy mikor mennyire kell nyomni,mi az a fordulat ahol fel kell egy kicsit engedni aztán megint,stb...Szerintem erős kocsit ne vegyél,mert fejre állsz vele,egy 316i is simán elég,ha újonc vagy csak fejreállsz a kicsivel kell kezdeni,ha ráérzel és nem növöd ki ezt a hobbit akkor majd jöhetnek a nagyobb gépek!
2019. dec. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Kinek mi a színvonal, lefingott bömossel nem nőt, csak a pénzedre utazó agyatlan szopógépet fogsz találni.

Tele vannak a hírek az ilyen frissjogsis boyracer gennyládák által okozott halálos balesetekkel, csak sajnos saját magukon kívül másokat is megölnek.

2019. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!