Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsi leallitasa utan...

A kocsi leallitasa utan milyen forgo alkatreszek mukodnek meg par masodpercig?

Figyelt kérdés

Motanaban a kocsi leallitasa utan par masodpercig meg hallok egy fura hangot. Olyasmi hangja van mintha egy gyorsan forgo ventilator vagy elektromos motor lassulna majd allna meg.


Ford ka kocsim van 2008-as. Mi lehet ez a hang?



2019. dec. 19. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hiba, valószínűleg csak a hűtőventillátor utánfutása. Próbáld ki, hogy kikapcsolt klímával is csinálja-e. Lehet még akkor is, ha túlmelegszik a motor, a hűtővíz szintjét érdemes lenne megnézni.
2019. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szabadonfutós generátor tud még néhány másodpercig forogni és ha kezd csapágyas lenni, egyre jobban hallatszik a hangja.
2019. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden Ford ilyen, a Focusok is csinálják. Nem tudom pontosan mi az, de ez így kell müködjön.
2019. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 2008as jeep patriotban hallok hasonló hangot, de nem tudom hogy a motor felől jön-e..kb olyan mint amikor benyomom az elektromos kéziféket /de az enyémben nem az van/
2019. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mekkora probléma ha a klíma adja ki ezt a hangot?


A generátorra gondoltam én is először, de a fura az, hogy csak akkor csinálja ha többet megyek a kocsival.

2019. dec. 20. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
A klímakompresszor szabadonfutója csak menet közben adna ki hangot ha rossz lenne. Az leállításkor az ékszíjjal együtt megáll.
2019. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A megoldás a hűtővíz utántöltése volt. A kiegyenlítő tartály teljesen üres volt. Több mint egy liter folyadékot öntöttem bele, így tudtam MAX-ig tölteni. A gyanum az, ha egyszer elfogyott ezután is elfog, így meg kell nézetnem egy szerelővel. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2019. dec. 20. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az első válaszoló mondta a tutit és valóban a ventilátor pörgött leállítás után?
2019. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!