Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000es év Audi a4 b5 1.6...

2000es év Audi a4 b5 1.6 avant (benzines) Vélemény? Egy Seat ibiza 2001 1. 0 utódja lesz.

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyámmal friss jogsisak vagyunk egy a4 b5 1.6-ot és egy bmw e36 316i-t vettünk.Nekem az a véleményem,hogy egész jó kis kocsi,kényelmes,nem nehéz vezetni,a szervíz meg megint nem sok tele van velük a bontó,a bárdiba meg akármelyik nagy helyen meg megintcsak találsz hozzájuk mindent fillérekért,minden szaki csukott szemmel vágja ezeket,mi is autószerelőnk tanácsára választottuk ezt a két tipust,azt mondta ezekre,ha egy kicsit odafigyel az ember és nem hagyja teljesen szétrohadni akkor sokáig jók lesznek még,és tényleg,most vannak nálunk fél éve és jók!Az audi annyiba rosszabb,hogy nem olyan közvetlen,nekem nem esik annyira kézre,és nem olyan robbanékony,mimt a bmw,ezért az audi lett anyámé.szerintem,ha ez az audi tetszik nyugodtan megveheted.Sokan mondják,hogy az 1.6-os motor gyenge,szerintem,ha nem te vagy sumaher akkor doszt elég 130-at lazán megy több meg úgy se kell...
2019. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen az erő a kérdés pontosan az miatt váltanák ha azért jobb első szempontból.

A Seat 999cm3 50l ez 100l de nehezebb is.

2019. dec. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!