Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kormányablaknál tudom...

A kormányablaknál tudom kérvényezni, hogy az autómhoz tartozó lakcím más legyen, és oda kapjak mindenféle postai papírt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az autóhoz nem tartozik lakcím.

Ha a biztosításra és egyebekre gondolsz, akkor a biztosítóval és egyebekkel kell egyeztetni.

2019. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is háromszor elolvastam a kérdést, hogy a kérdező mit is szeretne. Az autónak nincs lakcíme, legfeljebb a tulajnak. Ehhez át kell jelentkezni a másik címre: [link] Utána a változás tényét jelezni kell a biztosító és egyéb szolgáltatók felé.
2019. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyorshajtásért, ill. matrica nélküli autópályahasználat miatti csekkre gondoltam elsősorban.
2019. dec. 21. 16:44
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: Igen, azt hiszem jól értelmezted. Kicsit hülyén fogalmaztam. Az én nevemen van a kocsi, de a lakhelyemen elég keveset tartózkodom, 2-3 hetente jövök csak haza egy hétvégére, amúgy albérletben lakom másik városban.
2019. dec. 21. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt a központi nyilvántartás alapján postázzák ki. Ha átjelentkeztél más lakcímre nincs más teendőd, ezeket automatikusan oda fogják küldeni.

Viszont albérletbe nem olyan egyszerű bejelentkezni. Azt hiszem kell a tulaj beleegyezése is. Bár ebben nem vagyok biztos. Googlizz rá, vagy menj el egy kormányablakba kérdezd meg mi ennek a menete! Az a legbiztosabb.

2019. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Postai utánküldés?
2019. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!