Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » G Astránál check engine, de...

G Astránál check engine, de nem tudtam kivillogtatni hibakódot?

Figyelt kérdés

K- nagy esőben mentem, amikor kigyulladt a check engine és égve is maradt. Utána nem sokkal megérkeztem, ahova mentem, leállítottam az autót, aztán jó két óra múlva ültem vissza, hogy akkor lássuk mi a nyűgje. De nem láttam meg. Én vagyok béna, vagy nem minden G Astránál működik ez a kivillogtatós dolog?

Amikor utána beindítottam, már nem világított a check engine és azóta sem.



2019. dec. 21. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a kivillogtatás?
2019. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2019. dec. 22. 00:02
 3/6 Slapec19 ***** válasza:
Nekem Calibra turbóm volt azt is ki lehetett "villogtatni"! A lények az volt, hogy a bal oldalt a motortérben, vot egy csatlakozó amibe ha két lábat rövidre kötöttél és a gyújtást ráadtad az engine lámpa villogni kezdett "kód" formájában. Aztán neten a hibakodlistán visszatudtad nézni, hogy mi a lehetséges hibaforrás. Ha nem égett a lámpa nálad, amikor pár óra múlva visszaültél, akkor nem lehet már kivillogtatni (legább is nálam így volt). Remélem segítettem ezzel. Szerintem, ha legközelebb jelentkezik a probléma, akkor nézd meg.
2019. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Slapec19 ***** válasza:
Bocsánat storno az előző válaszom kicsit eltévedtem az évjáratban😊
2019. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes diagnosztikával (op-com, tech2) kellene megnézni és kiderülne.
2019. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
F astrát tudod villogtatni, ezt már nem
2019. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!