Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha június 17. -én leszek 17...

Ha június 17. -én leszek 17 éves, akkor mikor lehet leghamarabb jogosítvány a kezemben, ha januárban elkezdem a tanfolyamot?

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Jún. 17-ig leteszed a Kresz vizsgát meg az EÜ-t, meg az orvosit, onnan kezdve vezethetsz.

30 óra gyakorlat legyen 30 nap és a vizsga, jogsi kézbe +2 hét.

De nem biztos, hogy az oktató rögtön "rendelkezésre áll", nem biztos, hogy 1-2 héten belül a bejelentés után mehetsz vizsgázni és nem biztos (de legyen így!), hogy elsőre vigyorral szállsz ki a vizsgaautóból.

2019. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát elméletben jún 17. én tehetsz forgalmi vizsgát (március 17én tehetsz először kresz vizsgát, eü kortól független), és akkor gyakorlatban elvileg jún 25 körül lehetne a kezedben a jogsi. De nagyon ritka hogy valaki ilyen hamar meg tudja szerezni.
2019. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Június 17.-én tehetsz forgalmi vizsgát. Ha sikerül aznap még levizsgáznod, kormányablaktól függoen 1-2 hét, és megkapod a rózsaszín igazolványt.

Én Április végén töltöm a 17-et, tehát valszeg Május eleje már a kezemben tarthatom remélhetoleg.

Ha bármi kérdésed van, írj privátban!

2019. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem ha hamar belevágok akkor szülinapom környékén meglesz, 18 márciusban töltöttem a 17et és augusztusra sikerült összehozni, mert nem volt szabad oktató.
2019. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!