Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az egydazdás 127e...

Szerintetek az egydazdás 127e kmes 1, 0 benzinesOpel Corsáért sok a 300000ft?

Figyelt kérdés
Édesanyám autóját próbálnám eladni ami makulátlan,hibátlan állapotú,(kívül belül,műszakilag)garázsban tartott igazi megbecsült autó 1997es évjárat. Ajánlottam pár ismerősnek de mind sokallták,mivel hogy ennyi idős. Sok 10 évvel fiatalabb autó sokkal rosszabb állapotban van. Arra gondoltam 330ért meghirdetem, hátha valakinek megtetszik. Van esélyem ennyiért eladni szerintetek,vagy kiröhögnek?
2019. dec. 23. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Segít, ha fotókkal alá tudod támasztani az állításod. Gondolok itt a kocsi aljára is. Ha nem viszik ennyiért, elkezded leengedni az árat.
2019. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Lehet jó állapotban van, de 22-23 éves kis autó, kicsi motorral, már az ismerőseiden letesztelted a várható reakciót...

Nyilván megpróbálhatod annyiért meghirdetni, eladni, ha valóban szuperül megkimélt, rozsda mentes állapotban van, talán lesz rá vevő, de a Corsak abban a korban már olcsóbban mennek el.

2019. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg csáp alatt , akkor kiderül van e gond . 250 e reálisabb érte .
2019. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Hirdesd meg, aztán meglátod...én adnék érte annyit...
2019. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Szomszédom épp most adott el egy ilyen piros színű kis Corsát, nagyjából hasonló állapotban 150 ezer Ft-ért.
2019. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Makulátlan... Az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy rendszeresen cserélték az olajat, nem törött, húzatópadot még nem látott, a futómű, váltó és a motor a műszakin akár holnap átmenne. És ami a legfontosabb, nem rozsdás. Sem az alja, sem az oldala. Ha az anyukád Corsája ilyen, akkor megér 300-at. Más kérdés,hogy lehet, hogy egy évig árulod, mire találsz rá ennyiért vevőt. 200-al többért már sokkal fiatalabbakat és hasonló állapottal lehet kapni.
2019. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!