Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift 1. 0 motorral mennyit...

Swift 1. 0 motorral mennyit fogyaszt munkába kellene átlagban 80-90 km/h?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
5-5,5 liter, ha végig országúton mész.
2019. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Közmunkásvagy,vagypedig ennyire fillérßaszó?
2019. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy közmunkás....


Szerintem leszarja az autókat, csak az a lényeg neki hogy legyen négy kereke és guruljon...


Kérdésedre válaszolva: olyan 6 liter körül....


Egyébként jó választás a Swift, olyan egyszerű a felépítése hogy szinte nem tud elromlani de ha el is romlik, fillérekért adják hozzá az alkatrészt!

2019. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért fillérbszó te szerencsétlen, ha érdekli hogy a nehezen megkeresett pénzét a benzunkutasnak adja, vagy inkább magára vagy a családjára költi?? Miért van itt ennyi totál retard ember? Az ilyenek mint te x adatt jövedelemből nem sokra viszik az életbe, mert kit érdekel ez, kit érdekel az, aztán nem marad a végén zseton, ha meg marad is több is maradhatna.

Amúgy valami kis régebbi renault 1.5 dci gépet vennék a helyedbe, 80-90-el 4l-ből simán eljársz, és mégse fapad mint egy swift.

2019. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem romlik el gyakran, de kirohad alóla az a gyenge f0s futómű is..
2019. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nettó életveszély.

Magára,-és másokra nézve is.

Mindemellett szerintem egy sikertelen balfék aki ilyen turmixgépekkel bohóckodik az utakon!

Pontozzatok le,kis életművészek!😂

2019. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van pénzem autóra, nem a legleharcoltabb darabot fogom választani, fogyasztás fontos mert fizut inkább másra költom mint benyara, vehetnek drágább autot de fölösleges mert csak munkába kell h elvigyen meg haza.
2019. dec. 24. 22:49
 8/11 anonim ***** válasza:
2 heti fizetesembol vettem egy ezres Swiftet munkabajarosnak, fight me..
2019. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
50k ért is lehet Suzukit kapni és 650ert is
2019. dec. 24. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a süket dumát hogy olcsó az alkatrész hozzá!

Nekem volt suzukim és nagyon drága volt minden hozzá. Egy szélvédő csere pont duplája volt mint más hasonlóhoz.

A fékerőszabályzó is horror áron lett cserélve.

Ráadásul 7-9 litert megette mindig, a szervizben meg kiröhögtek vele, hogy csak nem hiszem el amit reklámoznak róla.

A kipufogó is szét rohadt 5 éves korára. A partneremnek 13 évesen kellett hátsó dobot cserélni csak.

Nekem aztán dicsérhetik a suzukit , akkor is egy primitív szar valami.

2019. dec. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!