Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan regi auto amiben...

Van olyan regi auto amiben nincs katalizator? Az hogy megy at muszakin?

Figyelt kérdés
Egy nagyon nagyon regi elado autot nezek (30 eves), elsosorban hobbi celbol de hasznalnam is, de nem veteran auto! Meg is vennem, lekertem rola az adatokat ugyfelkapun rendszam alapjan es ott az all hogy nincs benne katalizator.
2019. dec. 25. 19:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Simán átmegy. Egy karburátorosban sincs katalizátor.
2019. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen régi autó van még. Pl a régi Ladákban sem volt katalizátor és a mai napig kapnak műszakit. Ezeknek az autóknak természetesen nem a mai Euro6d-nek kell megfelelni, hanem az akkori gyári követelményeket kell hozniuk.
2019. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden autónak azt a normát kell hoznia ami a gyártásakor volt érvényben, a saját gyári értékeinek kell megfelelnie. Ha ez éppen Euro0 akkor az.
2019. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon nagyon regi elado autot nezek (30 eves)


én meg 40 vagyok. mi akkor szívtuk a 86-os benzin és Arol 2T keverékét rendesen! :D

2019. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!