Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1.7 CDTI Opel H Astrám a mai nap produkált olyan hibát hogy lefulladt, majd indítás után újból egyből lefulladt. Harmadszor elindult és ment szépen. 2-3 óra állás után indultam volna útnak de a kocsi kétszer is lefulladt 1esbe, majd harmadszor elindult nehezen de nem gyorsult csak alacsony fordulaton dadogott az autó. Alapjáraton kipörgettem neki, utána szépen ment az autó. Mi lehet a baj?

2019. dec. 26. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hibakód?
2019. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Alapjáraton kipörgettem??? Ez mi a lobrokit jelent???
2019. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt üzemanyagszűrő cserélve?
2019. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Először nem írt hibakódot de másodszor már kidobta EGR szelepre...
2019. dec. 26. 18:16
 5/9 A kérdező kommentje:
#3as válaszoló: 1hete volt cserélve minden szűrője
2019. dec. 26. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor vidd vissza garanciában...

Tipikus olyan tünet, mintha levegősödne az üzemanyagrendszer, vagy el lenne koszolódva a szűrő. Simán lehet, hogy rosszul rakták vissza. Bár ha EGR szelep hibakódot ír, az megint mást jelent. De ez már jöhet akár abból is hogy gyilkolod a sz/r autót.

2019. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az autó nem szar, nem haldoklik és nincsen gyilkolva! :)
2019. dec. 26. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
De szar mert fulladozik, nem mondtam hogy haldoklik, és gyilkolod, mert most már a több hiba ellenére is használod, indítózod újra és újra, túráztatod stb.
2019. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így már értem mire gondolsz! Köszönöm! Holnap meg lesz tisztítva az EGR meglátjuk utána hova tovább...
2019. dec. 26. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!