Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-es suzuki swift ABS...

Majatom kérdése:

1999-es suzuki swift ABS visszajelző a műszerfalon miért világít?

Figyelt kérdés
Nagytakarításon volt az autó, külső mosás, belső takarítás, motortér nem volt mosva, és azóta a műszerfalon gyújtás ráadása után világít egy ABS feliratú kis piros lámpa addig, míg le nem állítom az autót. Az érdekesség az, hogy nincs az autóban ABS, és a szerelőm szerint nem is tud olyan 99-es swiftről, amibe vala is tettek volna a gyárban. Találkozott már valaki ilyen problémával? Elvileg mosáskor a kerékjárat volt mosva, de ott nem láttam semmilyen csatlakozót, ami beázhatott volna, meg a hiba 2 hét után is fenn állt, a beázás okozta zárlat szerintem kiszáradt volna ennyi idő alatt, főleg amilyen meleg volt az idő.
2019. dec. 27. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt ABS es fékkel szerelt swift 1999 ben pubi


Vagy nem nézetted meg szerelővel, vagy nem volt szerelő aki megnézte


Azért világít az ABS visszajelző lámpa mert sikerült kinyírnod.

Amugy eléggé infantilis dolog azt hinni hogy nincs ABS az autóban, de van ABS visszajelző lámpa....

Menj el egy igazi szerelőhöz:)

És ne variálj, és ne írj butaságokat.

2019. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ha van ABS az autóban, nem kellene valamelyik első futóműhöz mennie egy vezetéknek? Vagy meg tudják oldani a váltóban a féltengelynél, bár ott meg nem volt mosva, legalább is nem látszik rajta.
2019. dec. 28. 09:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és ha van is benne ABS, mióta nálam van (2008) azóta biztos, hogy nem működik, mert a kerekek mindig is állóra blokkoltak csúszós úton, és a lámpa csak most kezdett világítani, eddig azt sem tudtam, hogy van benne ilyen.
2019. dec. 28. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!