Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 601-es Trabant kompatibilis...

A 601-es Trabant kompatibilis az új, E10-es benzinnel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2019. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Trazsi elmegy mindennel nemkell parázni

Egyszerű mint a faék gondolj bele mi a fsz mehet benne tönkre??

2019. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd pont a trabit fogja érdekelni, amikor elmegy mosóbenzinnel, nitrohígítóval, de még pálinkával is!
2019. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Pálinkával komolyan elmegy a Travi? Vagy csak viccelsz 🤣 Kiváncsivá tettél 🤣
2019. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Travi = Trabi

Telefonom viccesedik, gondolom a telefon is szilveszterezik 🤣

2019. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A tiszta E10 nem, csak ja olaj is van benne
2019. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pálinkát azért ne tegyél bele! 3000 ft / liter az ára! inkább megveszem!
2020. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó bele, csak nem tárolj benne sokáig ilyen pancsot mert hamar megromlik (1-2 hónap nyáron) és akkor büdös savassá válik és megmar mindent ami vas és réz. Például a tankot. Lehet kapni üzemanyag stabilizátort amit ha öntesz bele akkor egy évig is eláll benne a nafta. Egyébként csak 98%-os pálesszel megy ha öntesz bele fele mosóbenzint és persze 2T olajat. Reptéri műhelyben dolgoztam és húsz évig csak ezzel jártam vidékről Pestre is.
2020. jan. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi 8-as, nincs Trabantom, se jogsim, csak viccesen hangzott, azt hittem csak viccelsz :D Nem is gondoltam volna, hogy elmegy ilyen extrém üzemanyaggal is :D A pálesz drágább, mint a benzin, így nem lenne gazdaságos :D

Részeg sofőr nem vezethet, részeg autót lehet vezetni? :D Lehet nem lenne rossz ötlet az autókat is szondáztatni :D

2020. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!