Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kisteherautó friss jogsisnak?

Levente 353 kérdése:

Kisteherautó friss jogsisnak?

Figyelt kérdés
Biztosítás mennyire lehet drága(Tízezres nagyságrendben)? Zuk A11-re, Nysa-ra gondoltam. Azon kívül hogy nem vagyok normális, van valami hátránya a sebességet, és a szerelést leszámítva? Suliba/munkába járáshoz mennyire alkalmas? :D
2019. dec. 31. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lazán.


Biztosítás drágább, alkatrész alig, de mekkora lenne már mondjuk gyakorlatra beesni egy 3 sebességes Zukkal :D.

2019. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Friss jogsival? Minimum 100 ezer/év, de inkább több.

Hogy van-e valami hátránya?

Csak az van.

Magas fogyasztás, cserébe nem megy. Drágább a súlyadó, drágább pályamatrica, szmogriadókor nem mehetsz vele Pesten.

Nem is nagyon találsz már eladót, ha találsz is, nem fogod tudni szervizelni, mert szanaszét lesz rohadva és nem találsz hozzá alkatrészt.


Nem hiszem, hogy minden pénzed egy autónak csúfolt tyúkól életben tartására akarod elverni.

2019. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem is elég menő! :D A pénzt meg nem sajnálom ezekre a régi "vackokra".
2019. dec. 31. 00:59
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem kispolák volt az első autóm. Nagyon szuper volt azzal begurulni gyakorlatra. Utána meg mentünk fusizni a szakoktatóval. Brutálvolt a sok szerszám, melósgúnya a hátsó ülésen. A nyithatatlan csomagtartóban pedig a “rezó” lapított! :D imàdtam! Nysa, zuk kiváló ötlet! Én azt javaslom, hogy sose foglalkozz a fogyasztással. Nyilván nem azért mondom, mert gazdag vagyok, hanem azért mert bennem az alakult ki, hogy ha autózol vagy drága autózol, akkor el kell fogadni, hogy azok bizony olykor sok pénzbe kerülnek. A kocsikat szerintem minden héten szerelgetni fogod, gyorsan tuti nem fogsz menni. Mindegy, hogy milyen autót veszel! Fékezni, megállni tanulj meg és ne taposd át a gázt a padlólemezen, ez a fontos. Nem is sietnék a helyedben, hadd csodálja csak meg mindenki a a lyukas öreg vackomat! Én akkor nagyon büszke voltam, te is az leszel :) Hajrá! :)
2019. dec. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
39%
Netrisk en számold ki
2019. dec. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hoztak apának egy Zukot, hogy alap dolgokat csináljon meg rajt. Meg lett csinálva és itt volt nálunk pár napig, mert a tulaj nem tudott érte. Amíg nálunm volt nem indult a saját kisautóm, így a Zukkal mentem iskolába. Volt nézőközönségem, és mellette nagyon fun volt :D
2019. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem te vagy az a kissrác, aki eddig Krazzal, Zillel vagy micsodával akart suliba járni?

Amúgy áruld már el, hogy milyen előnyt látsz abban, hogy ilyen régi matuzsálem teherautókkal akarsz iskolába járni? Akkor mért nem már lovaskocsival, vagy gőzgéppel hajtott járművel? Gondolj bele, mekkora nézőközönséged lenne, ahogy hazaindulás előtt elkezdenéd felfűteni a kazánt!

2019. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem is hülyeség! Csak egy kicsit időigényes mire hadra fogom, és picit lassú. :D Viccen kívül. Mindenkinek van valami amiért rajong, amit szeret, ez lehet olyan is amit nem sokan értenek meg. Értem hogy mit mondasz, de én ezt szeretem magam se tudom miért. Én sem értek sokmindent, mégis elfogadom.
2020. márc. 18. 23:48
 9/10 A kérdező kommentje:
ui. Nem én vagyok. Az egy kicsit már hardcore
2020. márc. 18. 23:49
 10/10 anonim válasza:

A veteránozásban van egy furcsa de jó érzés. Sajnos kevesen csinálják pedig nagyon jó. A mai autók szutykok a régi 2000-es évek előtti járgányokhoz képest.

És igen, bármikor lerohadhatsz az út szélén, akkor meg kell csinálni és menni tovább :D


Vályi István és Csikós Zsolt az aki ezt nagyon jól tudná elmondani :D

2020. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!