Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Z14xep Motoros Opel Astramba...

Z14xep Motoros Opel Astramba az olcsó vezèrműlánc szettet tette a szerelő. Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Vmi BGA vagy mi
2019. dec. 31. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
0%
Ha jól szerelte be, nem. A szervízperiódus végén, ami általában 4 év, le kell cserélni. Ezt megtalálod a kocsi útmutatójában.
2019. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha van rá mód, keress rá a szett egyes elemeire. Ilyen szettekbe néha megpróbálják elpasszolni a legsilányabb alkatrészeket, amiket nem vesz senki.


Ha a szerelődnek van tapaszatalata az adott alkatrészekkel, akkor valószínűleg jó lesz, de hozd előrébb a következő csereperiódust.

2019. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Holt van leírva az "útmutatóban", hogy 4 évenként kellene vezérműláncot cserélni?! Én nem találok ilyet.

A gyártó állásfoglalása szerint, panasz esetén kell cserélni. Azaz ha pl becsörög a lánc, nincs rá fix periódus.


Amúgy a BGA igaz hogy olcsóbb árkategóriás alkatrészeket forgalmaz, de azért gagyi, "no-name"-nek nem mondanám. A GM gyári beszállítója. Lehet hogy pontosan ugyan az a szett került az autódba, mint a gyári, csak nem fizettél a hologramos GM-logóval ellátott dobozért még kétszer annyit.


"A BGA a világ egyik vezető gyári tömítés és motoralkatrész gyártó cége, valamint számos gépjármű és ipari gép gyártójának beszállítója.


BGA = British Gaskets Group: 1929 óta a „minőség” szó rokon értelmű a British Gaskets Group-pal. A GM, a Rolls Royce és a Ford gépjármű és ipari gép gyártó cégóriások beszállítója! A BGA választékában megtalálhatóak hengerfejtömítések, tömítés készletek, szelepfedelek és szimmeringek, főtengely szimmeringek, vezérműtengely szimmeringek, O-gyűrűk, zárófedelek, hengerfejcsavarok, vízpumpák, ékszíjtárcsák a világ legtöbb közúti járművéhez.



BGA alkatrészek webáruháza



BGA MINŐSÍTÉSEK:


- 1987-ben az első olyan cég amely megkapta: BS5750


- 1992-ben megszerezte az ISO 9002 tanúsítványt


- 1998-Rolls Royce Aerospaceelismervényt


- 2004 az ISO/TS 16949:2002 akkreditáció



BGA alkatrészek webáruházunkban:


Vezérműlánc készlet

Főtengely szíjtárcsa

Hidrotőke

Olajteknő tömítés

Felső tömítéskészlet

Hengerfej tömítés

Szívósor tömítés

Alsó tömítéskészlet

Kipufugó csonk tömítés

Vízszivattyú

Szelepfedél tömítés

Főtengely szimering

Szívószelep

Kipufogószelep"

2019. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól még az tökéletes.

Én a múltkor vettem az enyémhez egy szettet , SKF volt a márka neve.

A szíjra oda van nyomva hogy Made is Romania.

Pedig az SKF az svéd lenne.

2019. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez most hogy jön ide?

Én Continental hosszbordás szíjat vettem szintén Made in Romania felirattal.

Vettem gyári Opel láncfeszítőt Made in Banglades felirattal. De láttam már H Astra gyári alkatrészen Made in Mexico feliratot is, K Astrában gyári alkatrészen Mada in China címkét is.

Ez nem jelent semmit. Azért mert az anyacég egy adott országban székel, nem jelenti azt, hogy nincs gyáregysége más országban, vagy hogy az összes beszállítónak feltétlenül belföldinek kell lennie.

2019. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudomásom szerint ez vezérműSZIJAS motor, nem láncos. Tehát ha a szerelőd láncot tett bele, akkor jól elb...ta, vagy a tulajt átb....ta.
2019. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 a Z14XEP motorok láncosak, a Z14XE-vel kevered.


[link]

2019. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
# 7! A Z14XEP mióta szíjas?
2019. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, összekevertem az xe-vel. Sorry.
2019. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!