Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a vélemények az Audi A5...

Tothnorbi 04 kérdése:

Mik a vélemények az Audi A5 3.2FSI motorról elsősorban megbízhatósag erdekellne hogy van e sok baj vele, plussz a tényleges városi fogyasztasa is erdekelne!?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság meg fogyasztás...

Minek erőlteted a majmot, ha a banánra se futja?

2020. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak azert tettem fel ezt a kérdést mert eddig dieselem volt 2.7 TDI Audi A6 és most szeretnék benzinre váltani...A pénztárcám megengedi csak sokat utazom és kell egy megbízható kocsi ami nem mindíg a szerelőnél áll!
2020. jan. 1. 17:03
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem ilyen pénztárcában túrkáló majom válasza kellene hanem valaki olyané akinek van vagy volt is ilyen A5-e!!
2020. jan. 1. 17:12
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha a pénztárcád megengedi akkor nem mindegy?

Másfelől pedig egy szakadék 10+os audi pont nem a motorja miatt áll a legtöbbet szervizben.

Ha már kitalálod a kamukérdést, legalább rendes körítést írj hozzá.

Üdv!

Egy ex gagyudi tulaj.

2020. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu kérdést tettem fel mivel hogy engem érdekell normális vélemény de nem ilyen emberek véleménye mint a tiéd szerintem te vagy egy nagy kamu....akinek még WC papírra sem tellik csak bele okoskodsz dolgokba irigy gyik vagy!
2020. jan. 1. 20:18
 6/14 A kérdező kommentje:
És amúgy egy 2012 A5 ami amúgy még nem 10 plusszos és nem szakadék még 4-5 millió 100 ezr km alatti szerintem nem hűjeség körültekintőnek lenni és információhoz jutni olyan emberektől akiknek már volt vele tapasztalata nekem az én A6 ommal kissebb elektronikai gondjaim akadtak de ezt a motor típust nem ismerem szóval ha neked építő véleményed nincsen akkor léhyszi hagyd figyelmen kívül a kérdésemet KÖSZÖNÖM!!
2020. jan. 1. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:

8 éves tragacs 100km alatt! :D

Álmodj királylány...

2020. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na ide fihyelj ne magyarországbol i dulj ki te kis királylány németországban lakom Goslar-ban itt találni szépeket nem csak agyonvert tragacsokat tessék itt van a facebook profilom nem kamu vagyok!!

[link]

2020. jan. 1. 20:50
 9/14 A kérdező kommentje:

Normális kérdésre normális választ vártam de te az első hozzászólásoddal belém álltál ki vagy te?

Lehet hogy te csak egy unatkozó munka nélküli vagy akinek nicsen jobb dolga odahaza csak ez hogy eszett oszthatsz itt mert megteheted névtelenül tessék én vállaltam az arcom lássuk hogy TE IS MEGTESZED?!

2020. jan. 1. 20:56
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs fa**bukom te pózer. :D
2020. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!