Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv mindenkinek, Vw Bora...

Üdv mindenkinek, Vw Bora 15éves újként vettem, nem volt szerelve, , a jobb hátsó központi zár visszanyit, ha belülről zárom a sofőrajtóról kapcsolva, távirányítóval zárva tökéletesen működik. Van valami ötlet? Ja boldog 2020 at.

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked is. Szokásos mikrokapcsoló hiba a zárban.
2020. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A VW konszern egyik easter egg-je. Szokj hozzá.
2020. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én javítom a zár mikrókapcsolóit, kenem vágom, az ajtónyitást követően világít az utastér lámpa, csukás után kialszik,

a hiba ami nálam jelentkezik az egészen más, az zár motor ugyan azon a körön zár, távirányítást követően, mint az sofőrajtóban levő lock kapcsoló, épp ez a gond,hogy távlövővel bezár, és nyit szépen, de az ajtóról, minden esetben visszanyit !! természetesen a mikrókapcsolóknak a kapcsolási ciklusa nem stabil, de pont a hátsó ajtóké dolgozik kevesebbet,

Amúgy a zárak nyitás érzékelő kapcsolóját 500ft ból meglehet oldani,el kell felejteni a zárban levő, beázó,(IP65)éppen nem odaérő érzékelőfüles,párára kihagyó, kapcsolókat. kb 8szor szereltem ki,és 2esetben cseréltem komplett zárat, majd mikrókapcsolót, amit indikátor órával illesztettem, de beszerelés követően, az autó mikor oldalirányban pl padkáról hajt le, meg meg villant a nyitás érzékelés, annyira finoman be lehet hangolni, de sajnos a nyomaték, és fizikai útja a mikrókapcsolóknak nem egyforma,így igényesen rejtetten kivezetést megoldotta, Várpalotán van egy javító, aki kb40 ezerért minden problémás zárat, hasonlóan old meg.

Üdv skacok, kösz a választ. Boldog 2020 at :)

2020. jan. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!