Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy simsonom amit valószín...

Van egy simsonom amit valószínüleg több simsonból gyúrtak egybe az alváz, és a motorszám nem eggyezik az alváz 1982, a többi alkatrészem 1989 es! Mit írjak bele az adásvételibe? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 23:52
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ehhez adásvételi kell ilyen homemade állapotban? :O


inkább szedd szét, és alkatrészenként add el

2010. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a motor nagyon szépmeg teljesen jóvolt amikor vettem csak

eza számozás dolog idegesítmost amugy azóta belpumpáltam nemkis pénzt 200-250 ezernél járok fulltuningot csináltam:D

ugyhogy nemfogom szétszedni!!--deh ha ezeket a számokat írom az adásvételibe akkor mivan??

énmég nemláttam simsont amiben egyezett vna...megmutatom a rendőrnek az adásvételit a számokkal meg a kötelező biztosítással...akk mibefog belekötni??? ígyhasználta az előző tulaja is...

2010. júl. 21. 00:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Muti egy képet légyszi, h milyen lesz egy simson ha 250ezret költesz rá.
2010. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azt énis megnézném :D
2010. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ide nemtom h kell feltenni ha érdekel h mittud ennyiért valahogy addmeg az emailed vagy msn-t...

amugy még nincskész folyamatosan jutank eszembe az őrültnél őrültebb tuningok:) a haverok akikmár látták nagyjábol egyben azokszerint őrültvagyok:) amugy sokan nemhiszik el h valaki ennyit költ egy simsonra és ezt megisértem látatlanban...

2010. júl. 21. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
www.kepfeltoltes.hu ide egyszerűen feltöltöd, ott adott linket idemásolod:) köszi
2010. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a vázamról valszeg elveszhetett a biléta, így egy 1979-es S50N bilétája van rajta.

De onnan tudom, hogy ez kamu, hogy elég szarul lett feltéve és mozog, másrészt meg gyári hátsó lábtartóm van, ami sose volt az N kivitelen. :D

Egyébként Magyarország legszebb Simsonja:


[link]


2. legszebb átépített:


[link]

2010. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az átépített tulaja csinálja a rezómat:P elvileg jövőhéten ittvan:)
2010. júl. 21. 11:36
 9/11 anonim ***** válasza:
A hengert honnét veszed/vetted, kivel csináltattad?
2010. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

60/4 es henger ültetett fejjel keystone dugóval Joó Dani

csinálta ,nagyon ottvan...

2010. júl. 21. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!