Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert van az, hogy neha mikor...

Miert van az, hogy neha mikor ralepek a fekre, fel van kemenyedve a fekpedal?

Figyelt kérdés
Audi A4 b6 a szoban forgo auto. Kb 10-20 km/h kozotti tartomanyban, es akkor sem mindig, korulbelul 10bol 1-2x csinalja, hogy amikor ralepek a fekre, nem all meg az auto ahogy ilyen alacsony sebessegnel “satufeknel” kellene, hanem (ha csak egy kevessel is de) meghosszabbodik a fekut, illetve a pedal fel van kemenyedve. Az a problema, ahogy fentebb is irtam, hogy nagyon ritkan csinalja, es csak alacsony sebessegnel, igy semmifele “strategiat” nem tudok felallitani, hogy “na, ha ezt vagy azt csinalom, akkor reagal ra igy a fek “ stb... ketlem hogy levegos lenne a rendszer mrrt akkor surubben fordulna ez elo, igy szerintem valahol mashol keresendo a problema.

#Audi #pedál #fekpedal #felkemenyedik #felkemenyedett #fekero
2020. jan. 2. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A rásegitő szarakodik, ott nézelődj.
2020. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi az altalam velt hiba (szerelo szerint semmi baja). Ha csak ugy fekezek elegge bele kell taposni hogy legyen hatas, es linearis a fekhatas. DE ha tobbszor egymasutan benyomom amenmyire tudom allo helyzetben, a kovetkezo egy-ket fekezesnel jobban fog mint egy modernebb auto, "harap"... Szerintem is gond van vele enyemmel is tieddel is.
2020. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!