Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkusarut (negatív) nem tudom...

Akkusarut (negatív) nem tudom rászorítani az aksira (B Corsa). Forog az anya, de nem megy beljebb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1. Próbáljam meg csak a csavart kicserélni? Lehet ilyen speckó nagy szögletes fejű csavart kapni? Vagy egy sima 10-es hatlapfejű metrikus csavar is megteszi helyette?

2. Cseréljem ki az egész akkusarut? Ez házilag megoldható vagy szerelő kell hozzá? A fekete és jobb oldali barna kábeleket értem (külön sarukon vannak, csavarral rögzítve), de a bal oldali barna kàbelt hogyan tudom leszedni/áttenni az új akkusarura? Olyan mintha az a rész egyben lenne az akkusaruval. (Kép lent)



2020. jan. 2. 16:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2020. jan. 2. 16:06
 2/12 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
76%
Tegyel egY simán 6 lapfejut
2020. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak a csavart és az anyát kell kicserélned!
2020. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pont ilyen méretűt tegyél bele helyette, lehet hatlap is, mert ha megnézed az anya az olyan.

Én úgy látom hogy az 8-as csavar.

2020. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, az anya 10-es.
2020. jan. 2. 17:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Az úgy nem jó, ha 8-as csavar akkor az anya is 8-as.
2020. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pontosítok: 10-es kulcs fogja az anyát, a menet lehet 8-as. (Bocs nem vagyok gyakorlott szerelő). De azt úgyis látni fogom, h mekkora csavar megy a saruba, meg le is tudom mérni a mostanit, anyát is találok hozzá, a második kérdésem az érdekesebb, ettől függetlenül köszönöm a segítségedet.
2020. jan. 2. 18:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Bár ha a csavart ki tudom cserélni (mondjuk eléggé be van rohadva), akkor a 2.kérdés tárgytalan.
2020. jan. 2. 18:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért ha jót akarsz az autódnak kicseréled az egész kábelezést ott.


Webshopokban/bontókban találsz alkatrészt, régi Corsa-hoz meg szerintem van még szerelési útmutató is.

2020. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bár, ahogy olvasom itt emberek motort cserélnek, aztán nincs szikra, meg összevissza bekötnek mindent...


inkább ne nyúlj hozzá!

2020. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!