Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 400 ezer kilométert futott...

400 ezer kilométert futott Toyota Corollát megéri megvenni vagy most kezdődnek vele a problémák?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 00:28
 1/8 Tomcatters. ***** válasza:
100%

Nem km, állapotot veszünk. Attól még lehet jó vétel.

Valószínűleg már jó pár kopó alkatrész volt rajta cserélve, így most lehet éppen költségmentes az autó.

Át kell nézetni.

Két féle eladó van, van aki úgy adja el az autót, hogy elhasználja, majd továbbadja.

Van olyan mint én is teszem, hogy eladás előtt rendbeteszem, de persze nem is az adott típus /évjárat legaljára lövöm be az árat , hanem kb 3/4 magasságba. Ez is egy árulkodó jel lehet, hogy a kínálat alja vagy inkább a teteje a kinézett autó.

Bár 400ezer futott km..... hiába tökéletes az állapota, kutya se meri megvenni, sokszor alaptalanul.

2020. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Visszatekertetném 146 ezerre és úgy venném meg.


Autóm elöző tulaja legalább gondolt rá,hogy műszaki előtt mindig visszatekerje így boldog 273 ezer km-t látok, nem 856 ezret ami a valós mert új a turbó szinte, meg kátszer cseréltek kettöstömegűt és harmadik egr után a negyedik már le van falazva :D


Gyakorlatilag minden drága alkatrészt kicseréltek már 300 ezer után. Sőt én inkább legközelebb taxit vennék.


Toyota meg 1 millió km-ig jó. :)

2020. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Olcsó ért adják? Ha igen nagyot bukni nem lehet rajta...
2020. jan. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy hogy benzin vagy dízel... engem itt a dízel Toyotáról kézzel lábbal beszéltek lefelé. Pedig igen jó áron van, csak 500 ezret futott pályán :)
2020. jan. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Bár 400ezer futott km..... hiába tökéletes az állapota, kutya se meri megvenni, sokszor alaptalanul."


Ki hiszi azt el, hogy egy 20-25 éves corollába évi 5000 kilométereket tettek?!

Amikor robogóval jártam abba tettem bele tavasztól őszig 5000 kilométert egy év alatt.

2020. jan. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Két E11 corollám volt, mindkettőt 350 000 km felett adtam el. Komolyabb meghibásodása egynek sem volt.

Csipegették az olajat. Rohadásokra érdemes odafigyelni.

2020. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden az ártól/állapottól függ.

Az enyémben 350.000km volt mikor megvettem, most 390.000 van benne, de sokkal jobb állapotban van mint mikor megvettem, igaz nem is adnám el...

2020. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Corollám van, már csak 1500 km kell, és meglesz a 400 000, 15 éves, benzines 90%-ban országúton volt használna, szinte mindig 3-4 ezres fordulaton, ez érződik is a motor hangján, hogy kicsit kopott. Eddig a legnagyobb probléma az volt vele, hogy egyszer eltömődött az üzemanyagszivattyú, és nem indult, de az is csak pár ezres javítás volt. 10 ezer km alatt az olaj max jelzésről a 2 jel közé kerül, az sem vészes, rozsda alig van rajta, pedig garázst szinte sose látott. Most tavasszal egy hidrotőke csere lesz szükséges, mert nagyon csattog, az egy kicsit nagyobb összeg, de előbb-utóbb szinte minden alkatrészét ki kell cserélni. Nagyon megbízható autó, 15 év alatt kétszer nem indult csak be, az alkatrészek kicsit drágábbak hozzá, de ritkán kell szervizbe hordani, én ajánlani tudom csak.
2020. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!