Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másik kipufogó dob más beállítás?

Másik kipufogó dob más beállítás?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


Adott egy 125ccm-es 4 ütemű motor. Kipufogó dobot cseréltem rajta. Ebben is van folytás csak szebb hangja van a gyárihoz képest.


A tünet a következő :hidegen, melegen szépen indul azonban miután meleg a motor kis gázadásra nagyon felpörög a motor és lassan is esik vissza a fordulatszám. Hidegen szépen működik nincsen ilyen probléma. De! Kellemesebb időben szívató nélkül indul csak be szívatóval nem. Arra következtettem, hogy falsot szív de azt kizártam. Új tömítések a szívótoroknál is.Féktisztítóval fújtam azokat a helyeket ahol tömítetlenség lehet de semmi. Már nem tudok mire gondolni. Az új dob miatt a gázcsere is megváltozott és több üzemanyag kellhet neki?


2020. jan. 4. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a dob miatt teljesen megváltozik a motor karakterisztikája.
2020. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyobb főfúvóka a karburátorban vagy merre felé induljak el?
2020. jan. 20. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!