Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismerősöm venni akar kis...

Ismerősöm venni akar kis motort.49 köbcentiset. De nem tud vezetni?

Figyelt kérdés
Van jogsija, de amióta megvan neki, nem vezet, mert fél, de nem is érezte az autót. Most talált egy új mélot de messze van, időben oda kell érni. Tömegközlekedés lehetetlen. Mondtam neki, hogy nem jo ötlet, de mondta, hogy szemét vagyok mert sajnálom tőle a lehetőséget. Évek óta váltani akar es úgy érzi, máshogy nem tud váltani, értsem meg. Külföldön élnek a férjével. A férje be tudja ajánlani egy pozícióba az ő munkahelyen. Nincs arra végzettsége, csak tanfolyam, önkénteskent dolgozott olyan pozícióban, de azt mondja, nem veszik fel sehova, csak ha lenne fél éves tapasztalat legalább fizetett állásból. Aggòdom érte, megpróbàljam lebeszélni?
2020. jan. 7. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

robogóval azért sokkal könnyebb mint kocsival. - csak roszabb rajta a fűtés :D

gyakoroljon sokat üres parkolóban. vagy menjetek el vezetéstechnikai pályáta ha van a közelben.



ha kell az állás ne állj útjába, mert lehet életetek végéig utálni fog.

2020. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős...az Te magad vagy ugye?🤣
2020. jan. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A robogó nem autó.

Kerékpározni tud az illető?

A robogózás inkább a biciklizéshez hasonló, szezonális közlekedési eszköz, tavasztól őszig, télen aggályos lehet, hóban, fagyban nem szokás robogózni.

2020. jan. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Hagyd az ellenkampànyt , inkabb segíts neki
2020. jan. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis túlzással aki tud biciklizni az egy roboóval is elboldogul. Ég és föld a robogó és az autó.
2020. jan. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A munkába is minek szólnál bele, ha felveszik akkor jó.

Robogózni meg szinte mindenki tud.

2020. jan. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A robogó olyan mint egy bicikli, amit nem kell tekerni. Ezzel nem lehet gond, főleg ha amúgy a szabályokat ismeri és nem túl nagy forgalmú úton megy. No meg lakott területen kívül nem szívesen közlekednék vele, mert lassú az autókhoz képest. Plusz télen le fog fagyni mindene rajta.
2020. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit összekaptunk, mondtam neki, hogy hogy lehet ilyen felelőtlen, erre kinyomott... Remélem igazatok van. Én is mondtam neki, hogy hát az időjárás, de nem hatott rá.
2020. jan. 7. 23:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyeséggel hívogatna bárki, akkor én is kinyomnám az fix. Mi vagy te, az anyja?
2020. jan. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze mesemondó...kinyomott..

Nálad csúszik a kuplung egy kicsit de nem vagy veszélyes..

Keress fel egy pszichológust szerintem,talán még visszafordítható az agykárosodás

2020. jan. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!