Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf 7 fenntartása mennyibe...

VW golf 7 fenntartása mennyibe kerül? (Manualis)

Figyelt kérdés

Tapasztalatok erdekelnenek. Minden almom egy ilyen auto.


Mennyivel tobb a fenntartasa, mint pl egy opel astranak? Vagy egy ilyen atlagos kocsihoz kepest kerdezem.

Ha volt ilyen autod, kerlek ird meg, ha volt vele valami baj es hogy mi volt, mennyibe kerult a javitas.


Koszonom szepen!



2020. jan. 7. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen astra? F,G,H,J,K?
2020. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Minden álmod egy szutyok tucat golf? Te aztán magasra tetted a lécet!
2020. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minimális, nagyon jó konstrukció.
2020. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 D. Brasco ***** válasza:

Na most akkor döntsd mar el hogy 7-es vagy 5-ös

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

2020. jan. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Vagy egy ilyen atlagos kocsihoz kepest kerdezem."


Nem tudom te minek látsz egy Golfot, hogy ennyire isteníted, de reálisan egy átlagos alsó-középkategóriás autó. Pont mint egy Astra, Focus és hasonlók...


"Milyen astra? F,G,H,J,K?"

Gondolod pl egy 2019-es Golfot egy 90-es évek beli F Astrával akar összehasonlítani?! :D Nekem az tűnik logikusnak, ha egy kortársat, azaz J/K Astrát veszünk. Aminél költségek tekintetében nem lesz nagyságrendi különbség. Az aktuális Astra és Golf generációk mindig is egymás konkurenciái voltak.

2020. jan. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

Unalmas , elég suttyó kérdéseid vannak,

2020. jan. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem igy, mert ennek az elektronikaja meg minden azert egy kicsit magasabb szinten van egy suzuki swifthez hasonlitva peldaul...

De ha latom, csak kotekedni jott ide mindenki, pedig ez egy egyszeru kerdes.

2020. jan. 8. 12:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Maareszt nem istenitem, csak egy 5-6 eves autorol beszelunk, nem egy 25 evesrol.
2020. jan. 8. 12:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Na most akkor 25 éves Opel Astrával szeretnéd összehasonlítani, vagy 5-6 évessel? Mert nagyon nem mindegy!

"...meg minden..., ...magasabb szinten van..." Mit értesz ez alatt pontosan? Konkrétumokat írj, fogalmazz pontosan! Mert ez így csak hablatyolás, nem fognak komolyan venni.

Az az érzésem, hogy valamiért azt hiszed (Vagy a saját álomvilágod miatt, vagy valaki bebeszélte neked), hogy a Golf egy über-felsőkategóriás prémium autó és valamiért erre vársz itt megerősítést. Nem, nagyon nem az! Sok elektronikai beszállító pontosan ugyan az, mint pl az általad is emlegetett Opelnek, vagy bármely más európai gyártónak.

2020. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Valóban sokszor mondták, hogy ilyen autót csak akkor vegyek, ha gazdag vagyok meg hasonlók, ezért gondolom, hogy komolyabb autóról van szó. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy mennyi egy 7-es golfnak a fenntartása.

Hallottam már azt is, hogyha tönkremegy benne valami, az 300 ezer forinttól kezdődik, hogy megcsinálják.

És ha esetleg ilyen kocsiban gondolkoznék, akkor nem szeretném, ha esetleg rámenne több havi fizetésem, vagy akár 1 havi is.

Mert ilyen alapon akkor hónapokig nem mehetek sehova kocsival, mert nem tudom kifizetni a javítást rögtön.

És érdekelnek a tapasztalatok, vélemények.

2020. jan. 8. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!