Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A "B" kategóriás jogósítványho...

A "B" kategóriás jogósítványhoz csak a saját háziorvos adhadja ki az alkalmassági vizsgálatot vagy bárhol meg lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz SZTK-s üzemorvoshoz is ahol például gépkezelőire adnak ki alkalmasságit, vagy ha képzésre mennél de neked kell megoldanod hozzá az orvosi alkalmasságot hogy csinálhasd arra vannak üzemorvosok, ott B kategóiás jogsira is meglehet csináltatni az orvosit. Én amikor a C+E kategóriát kezdtem el akkor szintén ilyen üzemorvoshoz mentem mert ott magamnak kellett ezt megoldani. De egyébként mehetsz akármelyik háziorvoshoz is.
2020. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az a baj az üzemorvossal, hogy ő csak külön céges megkeresésre járhat el

ha tudsz ilyet szerezni akkor jó az üzemorvos is

2020. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem csak a háziorvos.

nekem az üzemorvosom csinálta mindig - míg élt - és sosem kellett plusz megkeresés....

2020. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem üzemorvosra gondoltam hanem egy másik településen rendelő háziorvossal csináltatni nem ott ahol lakom!
2020. jan. 8. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet máshol is, ha az orvos hajlandó fogadni téged.
2020. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!