Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utvonal engedély hogy müködik?...

Utvonal engedély hogy müködik? Többi lent

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy venni szeretnék egy autót nincs rajta müszaki de olvastam egy olyat ha van utvonal engedély el lehethozni de akkor én azt elhozhatom egesz hazaig ( a kapuig)?

2020. jan. 9. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Kaphatsz,de csak a vizsga helyig, autószerelő műhelyig közlekedhetsz vele.

A te esetedben a tréler a szabályos és a biztonságos megoldás. Ha egy picit is számít a saját és mások biztonsága.

2020. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyet nem kaphatsz, csak olyat mint irtak előttem, a vizsgahelyig.

Trélerrel hozhatod el hivatalosan.

2020. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha valaki követi az MHVlogot, na ott egy régi nagyon leharcolt Mercedes platós kistehert végigvittek a fél országon lábon, műszaki nélkül, csak útvonalengedéllyel. Legalábbis a videóban ezt mondták. Szóval elképzelhető, hogy adnak hosszabb útra is, utána kell járni.
2020. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
útvonal engedély a vizsgahelyig szól a lakóhelyedtől.
2020. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor hogyha venni akarok autot utvonal engedélyel nem tudok venni?
2020. jan. 9. 16:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudnál már. Ez nem így működik.
2020. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hozhatod el saját lábán a kocsit műszaki nélkül. Nem véletlenül olcsóbbak az ilyen autók. Trélerezni kell, máskülönben kifogsz egy igazoltatást, neked véged. Ha meg balesetezel, még le is csukhatnak közúti veszélyeztetés miatt.

De elmondhatod a reggeli sittes vajaskenyér mellett Rikkárdónak, spóroltál 30 ezret...

2020. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De akkor mire jó az útvonal engedély
2020. jan. 10. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!