Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények erről a BMW-ről?

Vélemények erről a BMW-ről?

Figyelt kérdés

Mindenképpen 2006-2007 közötti 318i-t szeretnék. Laikusként a külső alapján ítélek, ami megtévesztő lehet. A km ezekben az autókban sajnos látványosan alacsony a korukhoz képest. A magasabb ár sem jelenthet biztosítást arra, hogy jobb állapotú az autó. De mi az a határ, ami alatt már gyanúsan ár alatt van ez a típus?


Pl erről vélemény?


[link]



2020. jan. 11. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
10mp 0-100km/h és 10litert eszik!Szerintem totális fxszság ilyet venni!
2020. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami van vele. Az eladó gyorsan megakar tőle szabadulni. Csak azt részletezi mi új benne. Egy nagyon fontos fénykép kimaradt, a vezető oldal beltere. Milyen a kormánykerék? Milyenek a pedálok? Gyújtást ráadva a műszerfal mit mutat.

Hívd fel! Ha nő veszi fel, akkor ezeket a hibákat el lehet nézni neki. Ha csak nő nevén volt az autó, de a férje, barátja, élettársa használta, akkor ott kell hagyni. Téli gumi nem alku tárgya, az autóval együtt jár! Mindig, amikor autót vettem, autót adtam el 4 db. felnire szerelt téli gumi járt hozzá!

2020. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ!!
2020. jan. 11. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Adod a laikust,azonban hónapra belövöd mikori gyártás kell...

El kell menni szerelővel,de nem a szomszéd alkoholproblémákkal küzdö józsibácsival.

Autó átnéz kipróbál,nem 600 méter a próbakör.

Tetszik megvesz örül.

2020. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!