Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van ha a zárt lizing...

Mi van ha a zárt lizing lejárata után nem jelentettem be az okmányirodába az autót?

Figyelt kérdés
3 éve lejárt a lizing ki is küldték a papírt amibe benne van,hogy be kell jelenteni 15 napon belül(amit most olvastam csak végig),meg a törzskönyvet is kiküldték. A kereskedő akitől vettem azt mondta ha lejár,kapom a törzskönyvet és automatikusan az enyém. Most viszont eladtam az autót és félek ,hogy valami gond lesz ez miatt az átírásánál vagy megbüntetnek utólag ,hogy akkor nem jelentettem le.
2020. jan. 13. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a csoda, hogy eddig nem jött semmi. Elég zavaros a dolog. Ki volt a tulaj a törzskönyv szerint?
2020. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A törzskönyvön szerepel a bank neve is és az enyém is. A forgalmiba meg üzembentartóként szerepelek. Viszont a határozat amit kaptam a lejárat után abba az van,hogy a tulajdonjog átszállt rám,mivel a tartozás egyenlítve lett.
2020. jan. 13. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja tudni átiratni
2020. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!