Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-et 1987-ben ezüst...

Simson S51-et 1987-ben ezüst vagy már fekete sárvédővel gyártották?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
51 est már fekete..
2020. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi 90ben vettünk az utolsó szériás s51-ből amire nem volt ráírva hogy enduró hanem csak ez a szines s51 12v felirat, elektronikus gyújtással. Az határozottan ezüst volt. Vagy 89vagy 90 volt a gyártási év, már nem emlékszem.
2020. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Mi 90ben vettünk az utolsó szériás s51-ből amire nem volt ráírva hogy enduró hanem csak ez a szines s51 12v felirat..."

Az enduro felirat csak az enduro típusokra volt ráírva. Azon kívül még nagyon sok altípusa volt az S51-nek. Itt kicsit részletesebben is látható:

[link]

Amennyiben még részletesebben kell, kis keresgéléssel minden megtalálható.

2020. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
“ Az enduro felirat csak az enduro típusokra volt ráírva. ” határozottan emlékszem hogy elektronicot és endurót is felirat nélkül árulták a legvégén. Az enyémnél paráztm is h nem az, de a szerződesben is azt írtak, emelt kipufogóvl volt, állíthtó telóval, szal minden stimmelt. Mert ha ez nem enduro akkor mi lett volna a helyes jelzés? Müszaki boltban rendeltük újonnan.
2020. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a listában az utolsó volt, sötétzöld, most h nézem
2020. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Linket adtam a típusokról. Arról meg, hogy anno a magyarországi boltban hogy variáltak, mivel bacták át az embereket, nem a simson gyár tehet. Annak idején hozzáértéssel is elég nagy bajok voltak, elég nagy volt a "simlisség" is. Ne keverjük össze a dolgokat. Típus beazonosításban például amit küldtem, vagy nézegesd a klub oldalt, ott is vannak érdekes cikkek. Ha még megvan a motorod, a váznyakon levő adattáblán rajta van a pontos típus is, azzal kétséget kizáróan be tudod azonosítani.

Az egykori felirat nélküli árusítás megint csak nem a gyár, hanem a helyi kereskedelmi hálózat/dolgozók sara. Sajnos.

2020. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok. Elnézést, későn figyeltem, hogy már nézed a listát. Mindenestre még néhány link, ha valaki elmélyedne a különféle típusokban:


[link]


[link]


[link]

2020. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na közben találtam egy oldalon, az enyém pont olyan volt mint a sötétzöld. Ez milyen széria volt. A papírjain valami 1-4H dereng de má24 éve hogy eladtam.

[link]

2020. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs marhaságot írtam, úgy volt matricázva mint a fehér, csak a színe volt a sötétzöld.
2020. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!