Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 1.6-os 96-os évjárat...

Adott egy 1.6-os 96-os évjáratú swift mitől rángat az autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy mitől rángat az autó?Lett benne cserélve lambdaszonda egr-szelepet kitisztítottuk a gyertyák még nem vészesek.Tudnátok tippet adni miktől lehet?

2020. jan. 14. 14:27
 1/8 anonim válasza:
De hogy rángat?
2020. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Üzemmelegen kezdi el ha gázt adok
2020. jan. 14. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

világit a check enginer?


ha igen ki kőll olvastatni


ha nem akkor autoszerelő...:)

lehet sokmindentől

2020. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy nem világít nygui az égője benne van és működik is :D
2020. jan. 14. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem műszaki probléma áll fent.


Komolyara fordítva a szót sok minden lehet. Légtömegmérőtől a jeladókon át egészen a kuplungig.


Ennyiből így nehéz megmondani. A mi tippünk ugyan annyit ér mint a tied.

2020. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egr...hogyne
2020. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gázadásra rángatás lehet attól is, hogyha eltömődött a benzinszűrő, vagy rosszabb esetben a benzinpumpánál van dzsuva vagy pedig a végét járja.
2020. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy olyan hibám, ami hasonlóan kezdődött, de ez ritkább, és nem is erre erre kell következtetni rögtön.

Először csak rángatott, de csak akkor, amikor autópályán mentem fel egy dombra full gázzal, majd kis idővel jött a rángatás. Először csak rángatás, később hosszabb, több másodperces kihagyások, még végül eljött az a pillanat, amikor leállt a motor, és nem lehetett beindítani. Csak hidegen indult be. Pontosan. Én sem értettem, de kiderült. Az injektor vacakolt olyankor, amikor magas hőterhelés érte a motor felől (ami ugye közvetlenül alatta van). Reprodukálható volt a jelenség, ha álló helyzetben túráztatták a motort (2-3e rpm) kb. 15 percig. Injektort kellett cserélni. 250e km volt akkor az autóban, és az első injektora volt.

Ezt csak azért írtam le, hogy ha a rángatás tovább menne hosszabb kihagyásokba, akkor gondoljatok erre a lehetőségre is.

2020. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!