Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tocsognak a víztől az autóm...

Tocsognak a víztől az autóm ülései mit lehetne tenni?!

Figyelt kérdés

Váci úti tescoban volt egy autóhoz való gőzölős porszívó, az összes ülést végigporszívóztuk vele és most teljesen csurom vizes mindegyik ülés a kocsimban, pedig azt írták hogy mindenfajta üléstípusra jo.

Maxon jaratom a fűtést probaltam sima porszivoval vegigmenni rajta, itatgattam rongyokkal semmi se segit, mar a nadragom kabatom is átázott. Törölközőkön ülünk hogy ne legyen a ruhánk mégjobban vizes.

És ami a legrosszabb hogy éjjelre ott kell majd hagyjam a kocsimat az utcán és most minuszok vannak.

Segitsetek kerlek mit tudok tenni??

Van 220as invertere a pasimnak hozott le hajszaritott most azzal fogunk probalkozni addig valami otlet? 😖😖😖

23/L



2020. jan. 14. 17:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha tudtuk volna hogy egy ilyen akkor nem csináljuk meg, fenebe, attol felek a legjobban hogy vagy berohad , begombasodik vagy majd ejjel belefagy a viz a karpitba
2020. jan. 14. 17:59
 2/20 A kérdező kommentje:
Vaci uti parkoloban az a ferraris porszivo, aki tudja kerülje el mert igy jár!!!!!😡😡😡
2020. jan. 14. 18:14
 3/20 anonim ***** válasza:
Vegyetek ventillátoros hősugárzót és azzal nyomassátok állandóan. Előbb utóbb csak ki fog száradni, bár ha éjszakára bezárjátok az ajtót akkor nehezen fog kimenni belőle..
2020. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
mindig ugyanannyi fok lesz reggelre a kocsimba mint ami kint van, hosugarzo van
2020. jan. 14. 18:33
 5/20 Beviz Elek ***** válasza:

Mivel inverterrel+hajszárítóval próbálkoztok, ezért gondolom panelben laktok, sem ez, sem az időjárás nen ideális szárításra.

Nem tudom mennyi víz kerülhetett bele, de ha jól sejtem nagyon sok ha már rongyokkal is próbáltat itatgatni.

Ha van ismerőtök garázzsal, akkor próbáljatok meg bekéredszkedni egy éjszakára, elektromos fűtés menjen maximumon és 2/3-ig-3/4-ig legyen lehúzva az első 1-2 ablak.

Nekem egyszer egy vízelvezető cső csúszott ki a helyéről, az egyik lábtérben tocsogott a szivacs a víztől. Ha ennyire reménytelen, akkor esetleg rákeresnék a neten hogy mennyibe fáj egy bontott ülésszett, nem bonyolult a cseréje.

2020. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha ennyire durva a helyzet, akkor ne várd meg hogy bedohosodjon. Az életben nem lehet a szagot kiűzni belőle. :(

Sajnos az üléseket ki kell venni és meleg helyre kell rakni hogy száradjanak. Most a -2 fokban nem fog ...

2020. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Most jol jönne az ulesfutes.... 😅
2020. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jól jönne, jól jönne de nem mindenki engedhet meg maganak egy fullextras kocsit elso autonak 😡😡😡😡😡
2020. jan. 14. 19:43
 9/20 A kérdező kommentje:
Leraktam a kocsit, nem tudtam mit csinalni remelem nem fog bepeneszedni ... Reggel 8 korul ulok kocsiba.. ☹️
2020. jan. 14. 19:44
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehet bérelni kárpit- vagy szőnyegtisztító porszívót párezer forintért. Az is úgy működik, hogy belenyomod a samponos vizet, majd kiszívod a másik végével, ami tk. egy nagyteljesítményű porszívó. Esetleg megér egy próbát, hogy azzal kiszívjátok a vizet. Ne hagyjátok így, mert 2 hét alatt sem fog megszáradni, viszont annál hamarabb bebüdösödik.
2020. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!