Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki ignisre lehet turbót...

Suzuki ignisre lehet turbót rakni? Hogy megbolonduljon egy kicsit az egyenesekbe

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglátszik péntek este van...
2020. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

...kezdődik.


Nem lehet. A több levegőhöz több benzin is kell.

Az injektorok határra vannak méretezve, többet nem nagyon tudnak. Ezen kívül hiába a turbó, nem lehetne megfújni a motort, mert magas a kompresszióviszonya, minimális feltöltés esetén is öngyulladásos égés lenne. Nagyon bele kéne nyúlni a motorba.

De nem gondolnám hogy ezt a kérdést komoyan meg kéne válaszolni, ez csak a szokásos "lehetne-e turbót tenni a" és itt egy tetszőleges autótípus jön jellegű hülyegyerek kérdés.

2020. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

lehet


a csomagtartóba

de jobban menni attól nem fog:)

2020. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Már nagyon híres vagy kérdező!!! Sok Facebook csoportba kikerült a kérdésed, többek között a PEC-be (Péntek Esti Cruisingba) is!!!
2021. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Híres lettél kérdező.

2021. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ugye! Mondtam én! #4-es vagyok.
2021. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem kötelező
2021. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!