Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen passat CC?

Volkswagen passat CC?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2008-2010 közti évjáratú passat cc-t akarok vásárolni. 2 l-es CRTDI motorral. Kérdésem a típusra vonatkozóan az lenne hogy mégis mennyire megbízható ez az autó mennyire jó konstrukció? Úgy hallottam hogy nem problémás motorok ezek. Gyakran használnám városban viszont azt hallottam hogyha Hetente-kéthetente megvan járatva hosszabb úton hogy tudjon regenerálódni a részecskeszűrő akkor nem lesz semmi baja. Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel a konkrét típussal?


2020. jan. 18. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A PDTDI viszonylag problémás, a CRTDI nagyon sikeres. A Passat CC nagyon szép autó, sokkal jobban tartja az árát a sima Passathoz képest, és CCből majdnem minden példány nagyon jól felszerelt. Vannak a CCnek azért sajátosságai is, pl a szép keret nélküli ablakok simán széttörnek, ha rá van fagyva a jég és erőltetve akarod kinyitni. Vagy a kicsi fejtér hátul. De ezek apróságok, én ajánlom az autót.
2020. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ha jól tudom csak 4 személyes. (én emiatt nem cc-t vettem végül)
2020. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen 4 személyes viszont van belőle 5 személyes is bár lehet az már csak a faceliftes. Én is azt hallom mindenhol hogy a crtdi nagyon jó motor. Akkor valami alapja lehet. Szerintem is gyönyörű autó. Ez a heti/kétheti regenerálás elég neki városi használat után?
2020. jan. 18. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Bőven elég, ilyen motorral van másik VW-em, a motorra nem tudok semmi rosszat mondani 232.000 km-nél. DSG-vel meg kifejezetten jó.
2020. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Automataváltóktól alapvetően tartózkodom jobban bízok a kéziváltóban. Még új autónál úgy ahogy bevállalnám de egy használt autónál nagyon nagy lutri hogy hogy bántak vele. Azért kérdezem ezeket a dízelről mert sosem volt
2020. jan. 18. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor olvass utána a DSG-nek is annyira, mint a motornak és eloszlanak a tévhiteid majd.
2020. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben így fogok tenni. Egy ilyen autóhoz mégiscsak automata illik inkább mint kézi.Viszont akkor arra még kaphatnék választ hogy mégis hogyan kell bánom a dízellel? Párszor vezettem dízelt viszont a sajátom sosem volt egy sem. Nagyon sok rémhírt hallani a horror szerviz árakról
2020. jan. 18. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak rábeszélni a DSG-re, mindenki azt vesz amit akar. Én is tartottam tőle, de 2 nap után már világért se cseréltem volna manuálisra.

Dízellel meg semmi extra. Hidegen nem tapossuk, komolyabb erőltetés után pedig 1-2 perc járatás nem árt, hogy a turbó visszahüljön kicsit. Kb. ennyi. Minőségi olaj és gázolaj kell bele és kész.

2020. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, használod normálisan, mint bármilyen más autót, nem padlózod állandóan, kb ennyi a sztori.
2020. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!