Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire fogyassza az akkumulá...

Sirály83 kérdése:

Mennyire fogyassza az akkumulátort az autós fűthető ülésvédő?

Figyelt kérdés
Csak egyszer fordítottam el a kulcsot, nem járt a motor. Kb. 10 percen keresztül volt bekapcsolva az ülésvédő ami 30 watt.

#fogyaszt #akkumulátor #fűthető ülésvédő
2020. jan. 18. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Egy 60-70es akku elméletileg sokáig bírja, mindenesetre én nem kísérletezek ebben a hidegben, hadd járjon a motor.
2020. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

30W az 2,5 amper, nyugodtan működhet akkuról. Ha nincs teljesen feltöltve az akku, akkor is sok órán át kell működnie. 4-5 óra után is még indulnia kell a motornak, nem kell félni.

(Jó akkut feltételezek, egy sok éves, kapacitása 15-20%-át tudó akkut 3-4 óra alatt is lemeríthet)

2020. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam vele meríteni az akksit indítás előtt, főleg nem hidegben, csak akkor kapcsolom be, ha már jár a motor.
2020. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
30W nem olyan irdatlan nagy teljesítmény. Kb mintha 2,5-3 percre felkapcsolva hagytál volna egy halogén fényszórót. Azaz szinte semmi. Egy feltöltött 60Ah-s akku 24 órán keresztül is el tudná látni.
2020. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!