Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szívó benzines,2010-től?

Szívó benzines,2010-től?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni, legfeljebb 10 éveset. Ugye mint mindenki más, szeretnék olcsó, jó, erős autót venni, ami ráadásul keveset is fogyaszt. De tudom, hogy azért ez nem így megy.


Néztem autókat, dízelt, hogy nyomatékos legyen, és egyben ne is fogyasszon olyan sokat. De elgondolkodtam, hogy egy benzines mégis csak jobb megoldás lehet, hiába is fogyaszt többet, és nincs is meg az a nagy nyomatéka (ez nem feltétlenül igaz, tudom).


Mely autótípusok azok, amik az utóbbi 10 éven jól teljesítettek, benzin motorral?



2020. jan. 18. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, híres szívóbenzines márka a Mazda. Határeset lenne amúgy, mert 2009-2010 körül váltottak minőséget és azóta nem rohadnak. Szóval ha egy 2010-es Mazda 3-ast veszel, van rá esély, hogy már a nem rozsdásat veszed. Ha ilyet látsz, akkor azt bátran vedd meg.


Egyébként meg bármi jöhet. Ami először szembejön és jó minőségű, jó állapotú, azzal ne habozz.

2020. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak mert az utóbbi időben inkább a turbós benzineseket erőltetik, amiket annyira nem veszek számításba. Ezeken kívül szeretnék valamit nézni.


Köszönöm a Mazdát.

2020. jan. 18. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a turbó nem akkora mumus ám, mint aminek beadják a nokedlik. Persze, én se szeretem az 1 liter, 3 henger turbót. De nem rosszak azok.
2020. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekkora kocsi kell? Toyota corolla/auris/yaris?
2020. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Skoda Octavia, VW Passat típusúak. Tehát családi, amelyik sedan kivitelben sem olyan kicsi, és bőven elfér benne a család.


Nekem csak az a bajom a turbóssal, hogy az átlagos autóknál 1.4-1.5 a legnagyobb lökettérfogatú autó. Ami nem feltétlen baj, viszont megbízható autót szeretnék, így kicsit elállok ezektől a turbósoktól. Lehet fölöslegesen.

2020. jan. 18. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Fókát vegyél.
2020. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!