Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen rendes nagy "autópályár...

Milyen rendes nagy "autópályára való" autót érdemes venni ami megbízható?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést és rá való válaszoknál elgondolkodtam vásárláson .Eddig nekem az volt a szempont, hogy gond nélkül, semmi hibával elcammogjak ából bébe innan meg haza. Induljon el bármikor. Ezért van egy régi 1996-os Fiestám az 50 lóerős efi motoros csöppség. Kamionok árnyékában voltam vele pályán (95km/h) soha nem előztem vele csak pályán kívül trakeszt, bicajost, jó néha kamiont, de csak akkor ha tényleg lassan ment.


Mivel meddő vagyok gyerekem nem lesz , autóval hosszú távra tervezek. Van 5.5 millióm autóra, de nem kell a 5-10 éves, nem érdekel mennyi idős a fogyasztás sem érdekel , csak az, hogy legyen hozzá min.10 évig alkatrész, ne 2 hét legyen beszerezni és komolyabbnak mondható autó legyen.

Népitélet: olvastam Volvo suv-től a ML Mercin át a 2.5pdtdi Multivanig , egy amire nem mondtak olyat, hogy kapcsoltam rögtön ki : első generációs Sharan 110 hp motorral. Vagy a 1.8 t Sharan. Dögivel van alkatrész fél órán belül megkapok hozzá mindent. De fájna ilyet venni, mert tudom soha nem használnám ki a 7 ülést.

A Volvonál olyat olvastam, hogy srácnak Hollandiába ment tönkre az automata váltója, Merci letiltott és nem tudta miért, vészüzembe szórakoztatta.

2.5 pdtdi Multivan meg örökös tipushibák miatt nem tetszik, pedig menő lehet kisbuszozni, és innen jött az egyterű és jutottam a Sharanig.


Lényeg, hogy magas autó legyen, ne "le" kelljen ülni, lássam mi van előttem. (Jó persze mindenki suv-ot vesz akkor nem fognak átlátni egymáson).


2020. jan. 21. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves legyen? Látom, hogy írtad, hogy nem kell az 5-10 éves. De ez mit jelent? 5 évnél fiatalabb legyen? Vagy lehet 10 évnél idősebb??
2020. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Opel Mokka, Grandland X, Crossland X. Utóbbi kisebb SUV, többi kellemes méretű.
2020. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ford Mondeóból a legújabb ami belefér azt vedd 2.0 dízel motorral. Kényelmes, pályán 160 felett is stabil. Olyan a beltere mint egy alap F30 BMW-nek, semmi különbséget nem fedeztem fel minőségre...
2020. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet 15 éves is.


Huhh, Opel Mokka? Az pici, városi járgány.


Maradjak a Ford-nál? Nem rossz ötlet, tetszik is, de automata váltót a Ford saját maga csinálja míg a többi zf váltót vesz ami jobb. Ki kellene próbálni, tudom. 10 ötlet összejön én neki állok próbálni.

2020. jan. 21. 13:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Első kerekes vagy összkerekes legyen, annyira nem tudok vezetni, hogy képes legyek irányítani egy hátsókerekest főleg csúszós úton.
2020. jan. 21. 13:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül vagy, akkor minek neked olyan dög nagy autó? Van kisebb is erős motorral, nem kerül annyiba, olcsóbb az alkatrész. Vegyél egy Mazda 3-at, bőven elég. Vagy Astra, Golf, Focus, Giulietta, Corolla, akármi.

A divattal ellentétben nem jó magasan ülni, semmit nem érzel az autóból, csak azt, hogy megy, nem tudod, hogyan kanyarodik, szintetikus az egész, magasan van a súlypontja és többet eszik, mert nagyobb szelet tolsz magad előtt.

2020. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 D. Brasco ***** válasza:
100%
Számomra csupa ellentmondasa kerdesed....meddővagytehat gyereked csaladod nem lesz, de azert ilyen sharan meg multivan 7 személyes kisbuszokat keresel ami jó nagy meg magas......es akkor mindezt autopályára......mindezt egy 50lovas lassan 30eves fiesta után.......ja és nem érdekel sem.a kora sem a fogyasztása....de azert még 10evig legyen hozza alkatresz meg stb........érdekes egy figura vagy te.........
2020. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Belevilágít a szemembe a szembejövő pl. országúton , ami nagyon zavar. Mx-5 lenne a legjobb,tudom. Vagy egy Alfa. De az x3 ill. X5 sem butaság, ügye?
2020. jan. 21. 14:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Mazda CX3?

4-6 éveseket simán lehet kapni a pénzedért.

Szerintem jól felszerelt, megbízható autó.

CX5-öt is megnézheted. Annál jobb, nagyobb nem hiszem, hogy kéne.

2020. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolom a kerdezo attol hogy "meddo" meg hasznalni akarja azt, ezert nem art egy csajozos auto... ami jo ha nagy, mert a nagy auto meg mindig statusz szimbolum
2020. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!